Ovčar Banja Spa Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Livade Ocena: 9,2

„Wygodne łóżka , czysto , wszystko zgodnie z opisem . Hotelik bardzo dobry na jedną noc . Lokalizacja przy trasie w towarzystwie stacji benzynowej i duzych sklepow. W obiekcie bylo wesele ale dostalismy pokój daleko od restauracj nic nie było słychać. Polecam”

• Silver House Hostel Ocena: 10,0

„Super miejsce, czysto I Milo, dobre na nocleg w trakcie dluzszej podrozy. Polecam, bylismy tam juz drugi raz, miasteczko tez przyjazne, a ludzie mili. Polecam restauracje Car Lazar! Pozdrawiam.”

• Garni Hotel Lake Ocena: 9,6

„Miła obsługa, można było wysuszyć przemoczone ubranie (podróż motocyklem) dobre śniadanie, lokalizacja przy głównej drodze, nie uciążliwa, parking monitorowany przed hotelem.”

• Garni Hotel Lake Ocena: 9,6

„Obsługa sprawna i miła; śniadanie mimo, że nie zamówione bez kłopotów otrzymaliśmy.”

• Hotel Požega Ocena: 7,9

„polecam śniadanie w formie bufetu. Pokoje dobre. Personel pomocny”

• Hotel Livade Ocena: 9,2

„Znakomity hotel, jak i pokój z łazienką.Smaczne i bogate śniadanie.Godny polecenia w dodatku za niewielkie pieniadze. ,”

• „Bardzo miła obsługa, nawet bagaże pomogli znośić do samochodu, śniadania w formie kanapek przynoszone do pokoju, czysto, klima działa. Ogólnie ok jako przystanek do Czarnogóry .”

• „Hostel w samym centrum miasta. Pokoje na poddaszu z widokiem na panoramę miasta. Pięknie, nowocześnie urządzone i co ważne, klimatyzowane. Nowoczesna, czyściutka łazienka z dzwonkiem sos- pierwszy raz się z czymś takim spotkaliśmy. Nawet na korytarzu klimatyzacja. Naprawdę szczerze polecamy.”

• Garni Hotel Aveny Ocena: 9,6

„Hotel na najwyższym poziomie - super warunki. Naprawdę polecam”

• Garni Hotel Aveny Ocena: 10,0

„Zatrzymałem się dwukrotnie, miejsce idealne w tranzycie. Wszystko naprawdę SUPER! Podróżuję bardzo często. Moja ocena zawiera same plusy. Przeczytałem opinie negatywne na temat tego hotelu, Myślę, że ktoś pomylił hotele. Śniadanie bardzo dobre, co istotne przed dalszą drogą. HVALA!!!”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Ovčar Banja Spa

na podstawie 174 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com