Greater Helsinki Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobry hotel w dobrym miejscu. 4 gwiazdki zasłużone. Cena atrakcyjna przy okazyjnych ofertach .”

• Hotel Winterhouse Ocena: 7,5

„Hotel przerobiony z akademika. Pokoje czyste i stosunkowo nie drogie. Parking dostepny. Sniadania dobre. Dosyc daleko od centrum. Jesli komuś zalezy na tanim noclegu i jest zmotoryzowany to polecam na 1-2 noce.”

• Glo Hotel Kluuvi Ocena: 6,7

„śniadanie i łóżka ok”

• „Smaczne śniadania”

• „spory pokój z tarasem i widokiem na pola, duży parking, cisza i spokój”

• „Swietna lokalizacja i warunki jak na hostel. Bylo wszystko co konieczne. Mieszkańcy lokalu bardzo mili i gotowi sluzyc pomocą. Serwis telefoniczny bardzo dobry i efektywny w dzialaniu.”

• „Dość atrakcyjna cena, a same pokoje są przyzwoite.”

• Hotel Arthur Ocena: 7,5

„łóżko bardzo wąskie, próg w łazience wysoki - nie spodziewałam się i się uderzyłam mocno. Miejsce na śniadanie - koszmarne - haos i bałagan. Plusem owoce bo dla wegetarian niewiele było.”

• „Śniadanie mega. Duży wybór i sok z wyciskanych pomarańczy rzadkość! Lokalizacja idealna jeśli podróżuje się na/z lotniska. Pokój standardowy, ale wiele udogodnień jak możliwość zgłoszenia braku jakiś kosmetyków, czy wybór rodzaju poduszki (dwie poduszki rożne na stanie w pokoju plus inne po zgłoszeniu).”

• „Jedzenie”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Greater Helsinki