2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
Ostrov Pag Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Apartments next to sea Maris Priemerné hodnotenie: 10

„Pekné a priestranné izby. Výborná poloha tiché okolie. Dobrá vybavenosť kuchyne.“

• ART Apartment Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie, pohostinnost, okolie“

• Villa Ami Priemerné hodnotenie: 10

„Málo ľudí v lokalite“

• Apartments EDO Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita bola nad očakávania, všade blízky prístup, aj k moru a aj do centra.7“

• Apartments A-Z Priemerné hodnotenie: 10

„Skutočne výnimočné ubytovanie. Majitelia veľmi príjemný a ústretový.vrele odporúčame.“

• Villa Eni apartments 1 Priemerné hodnotenie: 10

„Krásny apartmán s veľkou terasou a s dobré udržiavaným bazénom.“

• Apartments Stef in Kosljun island Pag Priemerné hodnotenie: 6

„Krásny výhľad na more“

• Apartments Vrtlici Priemerné hodnotenie: 10

„Páčilo sa nám všetko skutočne krásne prostredie, ubytovanie blízko pláže,možnosť zapožičania člnu,zakotvennie.Apartmàn super a majitelia tiež:-)“

• Apartments Svijet Mora Priemerné hodnotenie: 9

„príjemný pobyt“

• Villa Gaj Priemerné hodnotenie: 10

„Prajem pekný deň, okrem skvelého ubytovania, polohy, čistoty a pekného úsmevu majiteľa, ktorý nás privítal, musím povedať, že je nenormálne ochotný a zachoval sa naozaj ukážkovo, čo sa v dnešnej dobe len tak nevidí. Zabudli sme v ubytovaní v šuflíkoch 2 cestovne pásy a telefón🫣. Nakolko sme boli v Novalji súťažiť vo fitnes, tak sa tam ešte zdržiavali ľudia z Sk. Pán majiteľ bol tak milý, že zaniesol tie moje veci do telocvične a odovzdal ľuďom, ktorých som nakontaktovala. Takže ochota nenormálna a veľmi pekne za to ďakujem. Villu Gaj odporúčam všetkými 10, a nie len kvôli tej ochote ale ozaj krásne čisté ubytovanie, postele skvelé, veľmi dobre sme sa vyspali, čo je na dovolenke naozaj veľmi dôležité. Či pre menšie rodiny, väčšie alebo pre skupiny ľudí, ozaj ideálne ....pretože je to veľký dom z viacerými apartmánmi👍👍👍👍Všetci spolu ale každý má svoje súkromie. Za mňa asi najkrajšie ubytovanie , s najlepšou polohou čo som v Chorvátsku zažila.👍👍👍“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Ostrov Pag

podľa 31 452 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com