Paganella Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Garni La Roccia Ocena: 10,0

„Hotel świetnie zlokalizowany,przygotowany na przyjęcie gości codziennie sprzątany,garaż,pomieszczenie z szafkami na sprzęt narciarski,łaźnia turecka,śniadania Ok choć brakuje mi warzyw, ale pyszne słodkości i kawka to wynagradza.Personel miły i bardzo pomocny.To już mój kolejny pobyt w tym hotelu tak wiec jeżeli ktoś się wybiera na narty polecam 😊”

• „Bardzo przyjazna i miła właścicielka.”

• Hotel Europa Ocena: 9,6

„Lokalizacja. Wspaniałe jedzenie. Smaczne i duże porcje. Różnorodność.”

• „Cudowny, kameralny hotel położony w klimatycznej miejscowości. Spędziliśmy wspaniały tydzień na nartach. Przytulne, dobrze wyposażone pokoje z uroczym widokiem na góry, życzliwi i zawsze pomocni właściciele, doskonałe kolacje, wszechobecna czystość, uśmiechnięty, kompetentny personel - to tylko niektóre atuty tego obiektu. Goście mają zapewnione miejsce w garażu, z którego windą można dostać się do hotelu. Niezwykle ucieszył nas przystanek skibusu przy drzwiach garażu /wspaniałe udogodnienie/. Dziękujemy!!!”

• Hotel Stella Alpina Ocena: 8,3

„Dobre miejsca na narty!”

• „Przestronny garaż, narciarnia z prywatnymi szafkami z suszarkami do butów, przyjemna strefa wellness”

• Hotel Panorama Ocena: 10,0

„Dobre śniadania. Bardzo dobre kolacje w pakiecie, koniecznie zakupić pobyt z kolacją, kolacja o 19.30 - super. Dobre wina. Uprzejmy personel. Niedroga kawa i drinki w barze.”

• Hotel Paganella Ocena: 7,1

„Rozsądna cena, dobra lokalizacja.”

• Stella Alpina Ocena: 10,0

„Super lokalizacja w samym centrum gór. Super widoki.”

• Residence Diamant Ocena: 8,3

„Świetne miejsce do aktywnego wypoczynku, znakomity stosunek ceny do jakości.”

3 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Paganella

na podstawie 201 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com

Paganella – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie