Pálava Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Położenie, miejscowość.”

• Hotel Aqualand Inn Ocena: 10,0

„Bardzo ładne, wyjątkowo czyste, nowoczesne, dobrze wyposażone i przytulne pokoje; przepyszne śniadanie ; Proseco na dzień dobry ! Okolica przepiękna ; Aquapark bardzo bardzo fajny , woda gorąca . Obsługa bardzo uprzejma i pomocna ”

• „Bardzo komfortowe miejsce na odpoczynek na trasie. Miła obsługa. Możliwość uregulowania należności za pobyt kartą.”

• „Położenie miejscowości. Przemiła Właścicielka obiektu. Wyrwana ze snu po północy z uśmiechem odwiozła nas na obiekt. SMS o tym , gdzie zostawić pieniądze otrzymaliśmy już w Chorwacji. Nie było z tym problemu. Wpłaciliśmy Pani na konto. Przemiłe także były Panie sprzątające .Nie było problemu z parkowaniem auta.Dziękujemy serdecznie za wyrozumiałość i życzliwość!!”

• Hotel Drnholec Ocena: 7,9

„śniadania smaczne , cisza i spokój w nocy, miejscowość bardzo mała raczej wiejki krajobraz”

• Hotel Templ Ocena: 6,7

„BardZo dobra lokalizacja Ładny obiekt -klimatycznie Dobre śniadanie Duża lazenka”

• Hotel Zámeček Ocena: 3,5

„Jedynie śniadanie OK. Po przyjeździe okazało się, że rezerwacja jest niekompletna i musimy sporo dopłacić , podejrzewam celowe działanie systemu rezerwacji hotelu (przy nas był przypadek identyczny). Kartkę w recepcji "zmiana proszę czekać" trudno komentować. Temperatura w pokojach ok. 30 stopni, a okna od strony przelotowej ulicy BEZNADZIEJNIE!!!!”

• „sniadanie bylo bardzo urozmaicone i swieze , mily personel”

• „Basen”

• „Wygodny pokój, smaczne śniadania, dobra restauracja, duży parking.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Pálava