Pálava Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Położenie, miejscowość.”

• Hotel Aqualand Inn Ocena: 10,0

„Bardzo ładne, wyjątkowo czyste, nowoczesne, dobrze wyposażone i przytulne pokoje; przepyszne śniadanie ; Proseco na dzień dobry ! Okolica przepiękna ; Aquapark bardzo bardzo fajny , woda gorąca . Obsługa bardzo uprzejma i pomocna ”

• „Bardzo komfortowe miejsce na odpoczynek na trasie. Miła obsługa. Możliwość uregulowania należności za pobyt kartą.”

• Hotel Drnholec Ocena: 7,9

„śniadania smaczne , cisza i spokój w nocy, miejscowość bardzo mała raczej wiejki krajobraz”

• Hotel Volarik Ocena: 10,0

„Bardzo fajną sprawą była możliwość zakupu w hotelu regionalnego wina oraz bliskość hotelu do centrum miasteczka - zamku.”

• Hotel Templ Ocena: 6,7

„BardZo dobra lokalizacja Ładny obiekt -klimatycznie Dobre śniadanie Duża lazenka”

• Hotel Zámeček Ocena: 3,5

„Jedynie śniadanie OK. Po przyjeździe okazało się, że rezerwacja jest niekompletna i musimy sporo dopłacić , podejrzewam celowe działanie systemu rezerwacji hotelu (przy nas był przypadek identyczny). Kartkę w recepcji "zmiana proszę czekać" trudno komentować. Temperatura w pokojach ok. 30 stopni, a okna od strony przelotowej ulicy BEZNADZIEJNIE!!!!”

• Hotel Maroli Mikulov Ocena: 10,0

„Wszystko mi się podobało w hotelu Maroli. Lokalizacja, śniadanie, pokój. wypoczęłam przed dalszą podróżą doskonale,”

• „sniadanie bylo bardzo urozmaicone i swieze , mily personel”

• „Basen”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Pálava