Palawan Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko, super, miła osluga i super basen!!! ”

• „Bardzo miły prrsonel i ochrona obiektu.”

• Qi Palawan Ocena: 9,2

„Obiekt położony w pięknej , kameralnej okolicy, przy samej plaży. Klimatyczne domki z bambusa położone wśród bujnej zieleni. Bardzo miła , pomocna obsługa. Sprawna organizacja transferow( dojazd do obiektu dosc trudny ale obiekt bezproblemowo organizuje transfer) .Absolutnie bajkowa wycieczka Island hopping połączona z nurkowaniem lub snorkelingiem- gorąco polecam! Miejsce z niewielką ilością turystów gwarantujące spokojne upajanie się pięknem okolicy. ...no i darmowe zajęcia z yogi na dobry początek dnia i przepyszne obfite śniadanie.”

• „Tomek i Asia bardzo mili i sympatyczni ludzie. Nie zależy im tylko na kasie ale przede wszystkim na tym zeby goście spędzili milo czas”

• One Manalo Place Ocena: 7,9

„transfer na lotnisko w cenie, upgrade do wyższego standardu pokoju”

• „Hotel jest bardzo na wysokim standardzie, ale ceny w restauracji hotelowej są bardzo wysokie. Np kokos kosztuje 180 peso, a 5 metrów obok w sklepie 40 peso ... Najlepszym rozwiązaniem byłoby wziąć tu nocleg ze śniadaniem, a na obiad chodzić do pobliskich restauracji. Najlepsza z nich to King's Arms - kucharz gotował dla Prezydenta Francji i Króla Arabii Saudyjskiej, a ceny jak w normalnej filipińskiej knajpie :)”

• „Bardzo czysto, pomocny i sympatyczny personel dbający i interesujący się sprawami gości hotelowych, położenie obiektu z dala od głównej drogi jest dużym plusem.”

• The Riverhouse Ocena: 8,8

„Miejsce rewelacyjne, widok z pokoju, jak i restauracji niesamowity. Duży i przestronny pokój. Zdecydowanie polecam organizowane przez hotel wycieczki. My korzystaliśmy z island hopping oraz prywatnego plazowania na wyspie. Obie wycieczki wspominamy niesamowicie pozytywnie i o duzo duzo lepiej niż Ulitmate Tour in Coron organizowana przez biuro. Warto nadmienić, że obiekt jest na totalnym uboczu, co oznacza, że głównie jest się zdanym na pobyt w tym miejscu lub transport własny skuterkami. Dotyczy to również zakupów wody itp. Miejsce jednakże jest niesamowicie ciche i przez to relaksujące. Dojazd do Coron i powrot to koszt 2000 pesos za transport 2 osób (sierpień 2018) miejscowość Coron w porze deszczowej wygląda zniechęcajaco i brudno, dlatego pobyt w RiverHouse był tym bardziej dobrym wyborem. Polecam go bez najmniejszego zawachania.”

• Cuna Hotel Ocena: 9,2

„Świetny hotel z niesamowitym widokiem z restaruacji zlokalizowanej na dachu. Pyszne jedzenie i drinki.”

• Marianne Hotel Ocena: 7,5

„Świetna lokalizacja, ciekawy koncept obiektu.”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Palawan

na podstawie 407 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com