Pamporovo Ski Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Lodge Izgrev Ocena: 8,3

„Tu należy zacząć od personalu - Panowie pierwsza klasa! Zgubiliśmy się w Chepelare, ale Panowie byli już na posterunku od wcześniejszych godzin i czekali na nas (a nawet nas szukali, czy nie wpadliśmy na szalony pomysł wędrówki pieszo). Zostaliśmy zabrani jeepem i na drugi dzień również odwieziono nas do miasta. Za niewielką dopłatą mieliśmy i przepyszną kolację, i przepyszne śniadanie, a większość ze składników domowej roboty - sery, miód, mięsa. Bardzo otwarci na kontakt Panowie, więc być tam i nie wdać się z nimi w dyskusję, to grzech. Budownictwo stare, bo stare, ale biznes działa od stosunkowo niedawna i wciąż trwają prace innowacyjne. Cieplutko w budynku, internet działa elegancko, woda gorąca. Krajobrazy przepiękne - dla wszystkich miłośników spania "na wysokościach" :)”

• „Hotel położony w lesie, cisza i spokój. Bardzo smaczne jedzenie. Przyjemnie urządzona sala restauracyjna. Personel w restauracji bardzo miły i pomocny.”

13 Najlepszych Hoteli w regionie Pamporovo Ski Region