Nature park Tre Cime - Drei Zinnen Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• B&B nonna Pina Ocena: 10,0

„Obiekt usytuowany nad strumieniem, na końcu uliczki, stary budynek przepięknie odrestaurowany Wnętrza wykonane ze smakiem z dbałością o najdrobniejsze detale. Pokój wygodny i funkcjonalny, łazienka w pełni wyposażona. Czysto wszędzie, ciepło, przytulnie. Śniadania przepyszne i obfite, kawa rewelacyjna. Truskawki w styczniu były doskonałym początkiem dnia dla dzieci. Z kuchni mogliśmy korzystać także po śniadaniu, kawa, herbata, czekolada dostępne w ekspresie przez cały dzień. Do dyspozycji gości salon z kominkiem, fantastycznie udekorowany i bardzo przytulny. Gospodarze bardzo sympatyczni i opiekuńczy. Fantastyczna miejscówka zarówno na narty zimą (500 metrów od dużego wyciągu ze świetnymi trasami) jak i na lato. Miasteczko Padola nieduże, ukryte między górami ale bardzo przyjemne. To nie jest kurort więc ceny w restauracjach i sklepach rozsądne. Polecam sklepik na ryneczku z pamiątkami i pizzerię Skay przy dolnej stacji wyciągu. Wrócimy tam na 100%”

• Hotel Capriolo Ocena: 9,6

„Wyjątkowo miła obsługa. Najbardziej jednak cenię sobie wyśmienitą kuchnię a zwłaszcza kolację, smaczna i podana jak w hotelu pięć ***** gwiazdek. Polecam, polecam, polecam !!!!!”

• Hotel Waldheim Ocena: 10,0

„profesjonalizm całego hotelu”

• Pension Haunold Ocena: 8,8

„Bardzo smaczne i urozmaicone żarełko, pyszna kawka, świeżutko i czysto. Bliskie sąsiedztwo stoku, dwa razy w tygodniu możliwość szusowania wieczorkiem na oświetlonym stoku. Można skorzystać z darmowego biletu na przejazdy autobusami i pociągiem, które łączą inne obiekty ze sobą. Polecam.”

• Biovita Hotel Alpi Ocena: 9,6

„Pyszne i urozmaicone śniadania, kolacje na jeszcze wyższym poziomie. Super zaplecze rekreacyjne i przemiły personel to główne zalety tego hotelu.”

• „Hotel pięknie położony, znakomite śniadanie”

• „Super miejsce”

• Hotel Moritz Ocena: 9,2

„super czystość i spokój”

• „Wspaniałe polozenie hotelu z mozliwoscia spacerów i wedrowek gorskich .Zachwyceni beda spacerowicze i ambitni chodzacy po gorach.Wspaniale widoki .Wygodny dojazd i parking.Klasa!!”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Nature park Tre Cime - Drei Zinnen

na podstawie 6 297 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com