Park Narodowy dello Stelvio Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Tirol Astoria Ocena: 8,3

„Bardzo wygodne łóżko ”

• „Przepiękny i bardzo oryginalny nowoczesny obiekt, przemiła obsługa, smaczne i w sam raz posiłki, wspaniałe otoczenie i położenie w drodze na Przełęcz Stelvio. Dużo polskich kanałów w TV. Dobre wifi. ”

• Hotel Teola Ocena: 8,8

„Parking podziemny dla moto. Lokalizacja. Widok z balkonu na Livigno Śniadanie”

• Hotel Piccolo Mondo Ocena: 8,8

„Bardzo dobre śniadanie z produktów lokalnych, przepyszne świeże ciasta lub ciasteczka do śniadania codziennie wieczorem pieczone, miły i pomocny personel,pyszna kawa do śniadania, choć jej smak zależny od osoby ją przygotowującej. Do śniadania podają lokalne sery. Blisko do przystanku darmowej komunikacji autobusowej. Czyste łazienki.”

• Garni Sonne Ocena: 9,6

„Uprzejmy gospodarz zaproponował garaż dla naszych motocykli .”

• „Hotel w 100% spełnił moje oczekiwania. Bardzo miła obsługa w recepcji, ekspresowe zameldowanie. Znakomite śniadanie. Pobyt tylko na jedną noc, ale chętnie tam wrócę na narty.”

• Garni Panorama Ocena: 9,6

„Śniadania dobre i wystarczające. Czystość i dbanie o ciszę oraz spokój na terenie obiektu. Miłe i sympatyczne panie podające śniadanie oraz panie od sprzątania. Pokoje codziennie sprzątanie i wymiana ręczników tez codziennie. Miła i rozmowna właścicielka obiektu. Wszystko na PLUS. Wspaniałe widoki z balkonów.”

• Wellness Hotel Post Ocena: 9,6

„SUPER GOTEL POLECAM WSZYSTKIM”

• Ostello Alpino Ocena: 9,6

„Wszystko super. Pyszne śniadanie. Świetna kawa. Bardzo miła obsługa.”

• „świetna lokalizacja. basen. dużo miejsc parkingowych i blisko do kolejki linowej. na miejscu restauracja.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Park Narodowy dello Stelvio