Park Narodowy dello Stelvio Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Tirol Astoria Ocena: 8,3

„Bardzo wygodne łóżko ”

• „Hotel w centrum miasta, wyjątkowo mila obsługa, fajny klimat, oraz smaczne śniadanie. Dużo śniegu w sierpniu na głównej ulicy nas milo zaskoczył , gdzie odbyły się zawody. Myślę ze jeszcze kiedyś tam wrócimy tym bardziej ze można tam zrobić fajne zakupy👍”

• Eden Hotel Ocena: 10,0

„Hotel rewelacyjny!!! Fantastycznie wyposarzony!!!”

• Hotel Genziana Ocena: 8,3

„Pyszne i bogate śniadanie jak na włoski styl, pyszna kawa! Mieliśmy pokój 111, który posiada chyba najlepszy widok z całego hotelu.”

• „W zasadzie podobało mi się wszystko - piękna miejscowość, a restauracja hotelowa wow! super jedzenie”

• „Super lokalizacja w lecie - blisko gór, bez typowych Włoskich upałów, w ciekawym miasteczku. Obsługa bardzo rzeczowa a przy tym sympatyczna. Pokoje może niezbyt duże ale za to jest czysto i wszystko działa, pomimo tego że hotel nie jest nowy.”

• „Bardzo duże łączone dwa pokoje - jak na włoskie warunki. Łazienka z wanną. Codzienne sprzątanie. Nie korzystaliśmy ze śniadania więc się nie wypowiadam, natomiast w restauracji podawali tylko pizzę, a więc nie tak jak w opisie. Czysto, schludnie, wszędzie blisko. Dobra kawa, pizza i lody w restauracji.”

• Hotel Terme Ocena: 10,0

„Łóżko wygodne, dodatkowo koc bo nie było zbyt ciepło na zewnątrz. Śniadanie przepyszne i świeże, obsługa miła i pomocna. Super lokalizacja do porannego wjazdu na Passo dello Stelvio.”

• „Piękne położenie - wspaniałe widoki, cisza, cudowny spokój... Bardzo blisko do Passo dello Stelvio, przystanek autobusu przy samym hotelu. Bardzo czysto, sympatyczna obsługa. Restauracja z dobrym jedzeniem i wyborem dań. Chętnie bym została tam kilka dni... może kiedyś...???”

• Hotel Piccolo Mondo Ocena: 8,8

„Bardzo dobre śniadanie z produktów lokalnych, przepyszne świeże ciasta lub ciasteczka do śniadania codziennie wieczorem pieczone, miły i pomocny personel,pyszna kawa do śniadania, choć jej smak zależny od osoby ją przygotowującej. Do śniadania podają lokalne sery. Blisko do przystanku darmowej komunikacji autobusowej. Czyste łazienki.”

20 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Park Narodowy dello Stelvio

na podstawie 3 399 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com