Park Narodowy dello Stelvio Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Tirol Astoria Ocena: 8,3

„Bardzo wygodne łóżko ”

• Hotel Teola Ocena: 8,8

„Parking podziemny dla moto. Lokalizacja. Widok z balkonu na Livigno Śniadanie”

• „W zasadzie podobało mi się wszystko - piękna miejscowość, a restauracja hotelowa wow! super jedzenie”

• „Super lokalizacja w lecie - blisko gór, bez typowych Włoskich upałów, w ciekawym miasteczku. Obsługa bardzo rzeczowa a przy tym sympatyczna. Pokoje może niezbyt duże ale za to jest czysto i wszystko działa, pomimo tego że hotel nie jest nowy.”

• „Bardzo duże łączone dwa pokoje - jak na włoskie warunki. Łazienka z wanną. Codzienne sprzątanie. Nie korzystaliśmy ze śniadania więc się nie wypowiadam, natomiast w restauracji podawali tylko pizzę, a więc nie tak jak w opisie. Czysto, schludnie, wszędzie blisko. Dobra kawa, pizza i lody w restauracji.”

• Hotel Terme Ocena: 10,0

„Łóżko wygodne, dodatkowo koc bo nie było zbyt ciepło na zewnątrz. Śniadanie przepyszne i świeże, obsługa miła i pomocna. Super lokalizacja do porannego wjazdu na Passo dello Stelvio.”

• „Piękne położenie - wspaniałe widoki, cisza, cudowny spokój... Bardzo blisko do Passo dello Stelvio, przystanek autobusu przy samym hotelu. Bardzo czysto, sympatyczna obsługa. Restauracja z dobrym jedzeniem i wyborem dań. Chętnie bym została tam kilka dni... może kiedyś...???”

• Hotel Piccolo Mondo Ocena: 8,8

„Bardzo dobre śniadanie z produktów lokalnych, przepyszne świeże ciasta lub ciasteczka do śniadania codziennie wieczorem pieczone, miły i pomocny personel,pyszna kawa do śniadania, choć jej smak zależny od osoby ją przygotowującej. Do śniadania podają lokalne sery. Blisko do przystanku darmowej komunikacji autobusowej. Czyste łazienki.”

• Garni Sonne Ocena: 9,6

„Uprzejmy gospodarz zaproponował garaż dla naszych motocykli .”

• „Hotel w 100% spełnił moje oczekiwania. Bardzo miła obsługa w recepcji, ekspresowe zameldowanie. Znakomite śniadanie. Pobyt tylko na jedną noc, ale chętnie tam wrócę na narty.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Park Narodowy dello Stelvio

na podstawie 16 884 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com