Kraj pardubicki Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Ubytování Chalupa Ocena: 9,6

„Super domek, cisza, spokój, dobra baza wypadowa. Z pewnością jeszcze tam wrócimy. ”

• Hotel Jezerka Ocena: 10,0

„Jedzenie, czystosc”

• Hotel Arnost Garni Ocena: 5,4

„Całkiem niezła lokalizacja - 5 minut do starego miasta, 15 minut spacerem do dworca kolejowego. W hotelu panuje cisza i spokój, personel był uczynny.”

• „znakomite położenie w zespole pałacowym na wzgórzu , z okien widok na zamek w Litomyślu, Prosto ale ciekawie urządzone pokoje, czysto W programie nocne atrakcje typu wizyta strażaków w pokoju posądzających nas o palenie papierosów”

• Hotel Sneznik Ocena: 7,5

„Obiekt jest położony w świetnej lokalizacji i jest stosunkowo tani. Ma wszystko czego potrzeba na jedną noc. Śniadanie było w porządku.”

• „Lokalizacja obok jeziora.”

• Hotel Poutní Dům Ocena: 3,3

„widoki”

• Penzion Jirinka Ocena: 6,7

„Czyściutki apartament, pięknie położony, parking na miejscu, basen ogólnie bardzo ok,”

• VM 55 Ocena: 9,6

„Fantastyczne miejsce, Pani zajmująca się obiektem niezmiernie uprzejma, pełne wyposażenie, udogodnienia. Byliśmy ze znajomymi i czwórką małych dzieci i wszyscy wróciliśmy zadowoleni z tego pobytu.”

• Hotel Zlatá Štika Ocena: 8,8

„Smaczne śniadanie,doskonała lokalizacja,parking hotelowy”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kraj pardubicki

na podstawie 2 395 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com