Valbona Valley National Park Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• BUJTINA Valbonë Ocena: 9,6

„Bardzo urocze miejsce. Wspaniały widok na góry. Cicho i spokojnie na wypoczynek. Ogromnie pomocni, mili i uprzejmi właściciele. Polecam wszystkim to miejsce ”

• BUJTINA Valbonë Ocena: 9,6

„Pokoje bardzo komfortowe, miła obsługa, smaczne jedzenie. ”

• BUJTINA Valbonë Ocena: 9,2

„Doskonała lokalizacja w sercu gór. Widok z pokoju na góry jest niezapomniany. Pokój przestronny dobrze wyposażony. Wygodne łóżka, łazienka z oknem. Własny parking, lokalne produkty na śniadanie. Przemiła właścicielka - Rita, która dba o gości, proponując np. dodatkowe koce czy płaszcze przeciwdeszczowe. Obiekt jest nowy, ładnie wykończony, polecam.”

• Hotel Margjeka Ocena: 9,2

„Obiekt jest przepięknie zlokalizowany w malowniczej dolinie Valbony otoczonej wspaniałymi górskimi szczytami. Jest czysto i funkcjonalnie. Właściciele i personel serdeczny i pomocny. Bardzo dobre i obfite śniadania, spory wybór dań obiadowych. Doskonały punkt wypadowy na wycieczki w góry. Bardzo polecam zarówno ten obiekt jak i dolinę Valbony.”

• Hotel Margjeka Ocena: 9,6

„Dobre śniadanie.Hotel pięknie polozony .Dobre jedzenie w restauracji.Cudowne widoki na dolinę i otaczające ją gory”

• BUJTINA Valbonë Ocena: 10,0

„Obiekt wygląda jak nowy - czysto i przytulnie a zarazem bardzo komfortowo. Pyszne jedzenie :)”

4 Najlepszych Hoteli w regionie Valbona Valley National Park

na podstawie 724 Opinii o Hotelach na Booking.com