Theth National Park Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Bujtina Kometa Ocena: 9,2

„Bardzo dobre sniadanie, miła i pomocna właścicielka pensjonatu, wygodne łóżka, bardzo czysto, rewelacyjny klimat, bezpieczenstwo, parking pod domem, wszystko ogrodzone płotem, możliwosć wykupienia posiłków, tarasik przed pokojem, bardzo cicho i spokojnie”

• Kompleksi Zorgji Ocena: 10,0

„Krajobrazy , okolica , przyroda”

• Kompleksi Zorgji Ocena: 9,6

„Miła obsługa, specjalnie dla nas wymieniono zamki, bo jacyś klienci wyszli z kluczami. W kompleksie smaczne jedzenie, personel z którym można było pożartować. Wspaniała lokalizacja, widok z okna bezpośrednio na góry, świetne miejsce na rozpoczęcie wędrówek po górach. Z dodatkowych plusow to fakt, że kierowca busa z Szkodry podwiózł nas praktycznie pod same drzwi. Spokojnie można polecić.”

• Molla Guest House Ocena: 8,3

„Śniadanie z lokalnych produktów bardzo smaczne , rodzinna atmosfera miłe przyjęcie.”

• Bujtina Kometa Ocena: 10,0

„Przemili właściciele, przepyszne, tradycyjne jedzenie. Cisza, spokój. Bardzo dobre miejsce do wyjścia w góry, piękny widok z okna. Możliwość płacenia w lokalnej walucie i w euro. Świetne miejsce na odpoczynek i oderwanie się od cywilizacji.”

• Molla Guest House Ocena: 10,0

„Cudowne miejsce! Położone w pięknym miejscu, przemiła obsługa, przepyszne miejsce! Gdybyśmy byli Thet jeszcze raz, na pewno zdecydowalibyśmy się na Molla Guest House!”

• Cold Spring Ocena: 10,0

„Wszystko było super. Właścicielka mówi po angielsku. Bardzo kulturalna i sympatyczna. Rodzina przemiła. Widok na góry przepiękny. Spokój i cisza. Polecam wszystkim ten obiekt ! My na pewno tutaj wrócimy.”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Theth National Park

na podstawie 1 108 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com