Paros Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Kirki Ocena: 10,0

„Wspaniałe położny balkon. Czyste pokoje, sprzątane codziennie. Bardzo miła obsługa oraz gospodarze restauracji znajdującej się na parterze. Pokój klimatyzowany co w czasie upałów niezwykle ważne. Tuż obok sklep, niedaleko całkiem spory market. Jeżeli wrócimy na Paros to właśnie w to miejsce.”

• „ ”

• Krios Beach Camping Ocena: 6,7

„Klimatyzacja w namiocie, spokojnie i cicho.”

• Paros Rooms Ocena: 10,0

„Bardzo czyste pokoje, codzienne sprzątanie, Katerina dała nam mapę wyspy z tłumaczeniem co gdzie i jak. Pełen profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie. Lokalizacyjnie bardzo super, pobliska plaża - nieco kamienista ale jedna z fajniejszych na których byłem (przede wszystkim nie przeludniona, niemal prywatna, rzadko się zdarzało, żeby było więcej niż ~6 osób).”

• Surfing Beach Huts Ocena: 6,7

„Piękna plaża, choć tłoczna i typowo imprezowa , dla młodych studentów niż dla rodzin z dziećmi. Kampnig faktycznie przy plaży, ok basen. Blisko innych plaż i Naoussy”

• „Właścicielka Nina to przemiła, ciepła osoba, która nas przywitała z mega uśmiechem na twarzy. Obiekt ładny, zadbany, taki grecki jak lubimy :) W cichej okolicy z widokiem na morze. Do centrum miasta jakieś 250 metrów a po drodze spotkasz mnóstwo wylegujących się kotów.”

• Sunset View Hotel Ocena: 10,0

„Hotel rewelacyjny.Położenie na wzgórzu z pięknym widokiem.Typowo grecki.Nie ma lepszego na Paros.Obsługa extra.Mieszkając w innym miejscu nie poczujesz klimatu wyspy.20 min do promenady z restauracjami w Pariki.”

• Pension Chanioti Ocena: 8,8

„Bardzo sympatyczny pensjonat. Pokój (na parterze) wyposażony skromnie, ale jest prawie wszystko co potrzebne, przede wszystkim duża lodówka, bardzo wygodne łóżka, niewielki i zacieniony balkonik. Otoczenie domu spokojne i ciche. Pani Właścicielka bardzo sympatyczna i pomocna w proponowaniu atrakcji wyspy do zobaczenia.”

• Saint George Hotel Ocena: 10,0

„Zdjęcia w booking.com nie oddają prawdziwego obrazu hotelu a zwłaszcza okolicy. Położenie przy piaszczystej plaży, dookoła sielsko i anielsko, cisza i spokój oraz widok z balkonu zapierający dech w piersiach. Pokoje przestronne, łóżka wygodne (twardy materac), personel bardzo pomocny, atmosfera rodzinna, jak to w Grecji;) Bardzo dobra kuchnia, również wina, polecam kotleciki jagnięce. Mieliśmy okazję spędzić tu 6 zaplanowanych dni oraz ponadplanowe dwa dni z powodu cyklonu szalejącego na Morzu Śródziemnym. Warto wynająć samochód, żeby odwiedzić inne miasteczka o obejrzeć całą wyspę.”

• „Obiekt super . Sniadanie takie sobie .”

19 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Paros

na podstawie 2 585 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com