Peneda-Gerês National Park Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Zatrzymaliśmy się na jedną noc traktując hotel jako bazę wypadową do zwiedzenia parku. Warto tu przenocować dla widoku z balkonu. Czysto. Śniadanie przyzwoite, ale zamiast ciastek wolała bym świeże warzywa i owoce. W niedzielne popołudnie niedaleko za kościołem był otwarty mały sklepik, w którym kupiliśmy wino na wieczorne posiedzenie na balkonie.”

• „życzliewość personelu, b.dobre śniadania”

• „Piekne miejsce,sliczny domek z wnetrzem w starym stylu,wszystko,co potrzebne, do dyspozycji. Godne polecenia!”

• Hostel Geres Ocena: 5,8

„Widok z balkonu był super, darmowy parking przed obiektem.”

• Hostel Geres Ocena: 7,9

„Wspaniały widok z okna, tarasu i jadalni. W kuchni cały niezbędny sprzęt (mikrofala, mini piekarnik, toster, czajnik, 2 lodówki z zamrażarką, wszystkie sztućce, garnki, patelnie). Przemiła Pani na recepcji. Na miejscu można też kupić niezbędne rzeczy jak szczoteczka do zębów. W pobliżu jest także market. Świetne miejsce wypadowe do zwiedzenia parku.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Peneda-Gerês National Park

na podstawie 8 697 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com