Sintra-Cascais Natural Park Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Oceano Ocena: 9,6

„Bliskość plaży, czystość, obsługa ”

• Portuguese Hostel Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja , bardzo sympatyczni i pomocni właściciele , smaczne śniadania.”

• „Lokalizacja”

• „Było spokojnie, wręcz intymnie. Mocna strona, to basen, najczęściej pusty lub kąpały się pojedyncze osoby. Cicho , co sprzyjało relaksowi.”

• Moon Hill Hostel Ocena: 9,6

„Hostel, w naszym wydaniu to była wersja hotelowa. Od hotelu różnił się tylko tym, ze w pokoju nie było tv. Dla nas super! Bardzo czysto! Mieliśmy trochę kłopot, aby trafić bo opisy były na szybach hostelu, ale się udało. Bardzo dobre śniadanie - proste, ale za to ze świeżym sokiem pomarańczowym. I generalnie bardzo dobra oferta restauracyjki przy hostelu. Krewetki z czosnkiem - doskonale!”

• „Super lokalizacja, piękny widok na ocean, b dobre śniadanie”

• Olha Sintra Ocena: 9,6

„Świetny gospodarz, łatwość w komunikacji, udogodnienia i wyposażenie obiektu.”

• „śniadanie urozmaicone, świeży wyciskany sok pomarańczowy:), wygodne materace, blisko do Sintry”

• Hotel Sintra Jardim Ocena: 9,2

„śniadanie słabe, ale nie można mieć wszystkiego. wszystko inne super, naprawdę polecam, znakomicie. cudowne miejsce, wspaniały ogród.”

• „Smaczne i obfite śniadania. Bardzo klimatycznie urządzony ogródek, nawet można spać na zewnątrz.”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Sintra-Cascais Natural Park