Douro International Natural Park Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękne eidoli”

• Olhares do Douro Ocena: 10,0

„Bardzo urokliwe miejsce, piękny widok na dolinę rzeki. Zostaliśmy wspaniale przyjęci przez gospodarzy. Smaczne i duże śniadanie. Polecam !”

• Puial de l Douro Ocena: 10,0

„Tradycyjna architektura, piękny wystrój wnętrz, wspaniałe położenie i przemiły personel! ”

• „- przemiła właścicielka; - śniadanie wliczone w cenę; - parking na miejscu; - możliwość korzystania z sauny; - bardzo dobrze wyposażony obiekt (kuchnia, łazienka), klimatyzacja, koza, dobre WiFi; - obiekt położony rewelacyjnie, piękne widoki; - ok. 4km. od obiektu restauracja z lokalną kuchnią (personel mówi po angielsku, oraz francusku); Po dojeździe do miejscowości należny kierować się znakami prowadzącymi do obiektu, a nie GPS'em! Obiekt godny polecenia zarówno osobom zamierzającym spędzić czas na wędrówkach lub jak i na leżaku przed basenem.”

• „Bardzo przyjemny hotel usytuowany w małej, spokojnej miejscowości. Obiekt ma oryginalny, gustowny i ciekawy wystrój. Przewyższył nasze oczekiwania. Dobra relacja jakości do ceny. Nadzwyczaj sympatyczni i pomocni właściciele. Dobre śniadanie. Wewnątrz obiektu miejsce do parkowania. Aby trafić bez problemu na miejsce warto wcześniej obejrzeć obiekt na Street View.”

• „Zadowalającej jakości pokój na poddaszu. Trochę mało przestronnie, jedno małe okienko na suficie. Na przeciwko pokoju wspólna łazienka, trudna do utrzymania czystość przy tak dużej liczbie gości. Cena nieco zawyżona.”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Douro International Natural Park

na podstawie 3 832 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com