Penang Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Fajny, klimatyczny hotelik w centrum. Bardzo miła obsługa. Śniadania dobre, ale ciut monotonne. Fajna sprawa, to basen na miejscu. Niewielki, ale można się przyjemnie ochłodzić. 5 min pieszo do centrum handlowego, 10 min do fajnego supermarketu, 5 min do Street foodu. Do historycznego centrum 15-20 min pieszo. Spokojna okolica, ogród na dachu. Wydajna klima + wiatrak w pokoju. Blisko do autobusów (komtar). ”

• Neo+ Penang Ocena: 8,8

„Hotel jest dobrze położony. Znajduje się blisko starego miasta oraz kilku centrów handlowych. Wokół kilka przystanków autobusowych. Świetny basen, z którego roztacza się piękny widok na panoramę miasta. Przyzwoite śniadania, na których każdy znajdzie coś dla siebie ”

• Islander Lodge Ocena: 10,0

„Zdecydowanie najczystszy hotel w jakim do tej pory byłem w Azji. Być może dlatego że ciągle nowy czy odnowiony. Mają świetną lokalizację, niesamowicie pomocną i przemiłą obsługę i oferują wszystko co obiecują.”

• „Unikatowy wygląd i styl hotelu. Budynek z historią. Dobra lokalizacja, smaczne śniadania, miły personel.”

• „Śniadanie smaczne. Obiekt w środku wyremontowany i czysty, natomiast z zewnątrz wygląda tak że nie chcieliśmy wysiadać z taksówki myśląc że to pomyłka. Ogólnie całe to Georgetown jest mocno przereklamowane.”

• Areca Hotel Penang Ocena: 10,0

„Rewelacyjny klimat w hotelu,architektura,pyszne śniadania,rzut beretem na Starówkę.”

• Nam Keng Hotel Penang Ocena: 10,0

„Przepiękny, kolonialny hotel w doskonałej lokalizacji. Miła obsługa, podstawowe śniadanie wliczone w cenę pobytu, bardzo ładny, czysty i przestronny pokój, wygodne łóżko, wifi, w okolicy sklepy oraz restauracje, możliwość zostawienia bagaży po check-oucie. Jedno z najlepszych miejsc w jakich zatrzymałam się w Malezji! Bardzo polecam! :)”

• „Fajny, backpackerski hotel w przypadku budżetowych podróży, doskonała lokalizacja, w pobliżu dużo sklepów i restauracji, przemiła i pomocna obsługa. Przy rezerwacji należy wziąć pod uwagę fakt, że nie we wszystkich pokojach znajduje sie okno.”

• „śniadania smaczne i różnorodne. Bliskość niewielkiej plaży.”

• „Czystość, obsługa położenie i darmowa kawa, herbata i woda”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Penang