Półwysep Sorrentyński Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Desiree Ocena: 8,3

„Lokalizacja bardzo miła obsługa”

• Domo 20 Ocena: 10,0

„Przepiękny taras na dachu i fantastyczna obsługa!”

• Hotel Dania Ocena: 6,7

„Obsługa, basen , taras ”

• „Doskonała lokalizacja obiektu. Świetny widok na zatokę. 15 min pieszo do centrum Sorrento. Klimatyczne domki, bardzo funkcjonalne. Do dyspozycji plaża (kamienna) oraz basen - byliśmy we wrześniu i nie było tłumu turystów. Obsługa dobrze mówiła w j. angielskim.”

• Hotel La Ripetta Ocena: 10,0

„Hotel blisko urokliwej plaży mila obsługa , wyśmienite jedzenie , na pewno tam wrócę )))”

• Rabbit Ocena: 9,0

„Lokalizacja świetna: blisko centrum miasteczka i początku trasy Ścieżki Bogów. Jednocześnie na uboczu - jak u Cioci na wsi :) Pokój jak na zdjęciach z okiennicami, także przyjemnie się spało. A za oknem taras ze stolikami, widoki na góry, spokój i cisza :) W obiekcie jest też typowa włoska restauracja z tzw domowym jedzeniem. Śniadanie włoskie - na słodko. Basen i ogród to dodatkowe atuty do odpoczynku po chodzeniu po górach. Okolica słynie z serów i pomidorków - polecam :)”

• Hotel Europa Ocena: 7,1

„Świetna lokalizacja, przystanek autobusowy dosłownie pod drzwiami hotelu, blisko plaża, restauracje i sklepy. Pokój całkiem duży, z balkonem i wygodną łazienką. Właścicielka trochę mrukliwa, ale może Włosi tak mają ;)”

• „Widok z okna”

• Hotel Mega Mare Ocena: 9,2

„I liked everything :-) Excellent location - both for sightseeing of the whole Amalfi coast, Naples or Pompeii, in addition to an amazing view of the bay (which everyone writes about :-)) Beautiful swimming pool, professional and very friendly staff, delicious coffee for breakfast, comfortable parking. The rooms are located on four floors - you can have a nice stone terrace or balcony (on the upper floors). The bathroom is not too big, but there is nothing missing (hair dryer I got from the reception desk when registering for the whole 12-day stay). From the parking lot you can go quickly down the narrow steps but there is also an access road that you can drive up by car to unpack your luggage. Wszystko mi się podobało :-) Doskonała lokalizacja - zarówno do zwiedzania całego wybrzeża Amalfi, jak i Neapolu czy Pompejów, w dodatku z niesamowitym widokiem na zatokę (o którym wszyscy piszą :-)) Piękny basen, profesjon alna i bardzo miła obsługa, pyszna kawa na śniadanie, wygodny parking. Pokoje są ulokowane na czterech piętrach - można mieć fajny kamienny taras albo balkon (na wyższych piętrach). Łazienka nie jest zbyt duża, ale niczego w niej nie brakuje (suszarkę do włosów dostałam od pana w recepcji przy meldowaniu na cały 12 dniowy pobyt). Z parkingu -poza drogą dojazdową, którą można podjechać samochodem żeby wypakować bagaże - jest także zejście wąskimi schodkami.”

• Hotel Klein Wien Ocena: 7,9

„Bardzo fajny hotel położony w dobrej lokalizacji w cichej i spokojnej części Sorrento, 10 min piechotą od stacji circumvesuwiano. Wszystko co potrzeba na 3-4 dniowy pobyt. Dobre śniadanie. Niektóre pokoje z balkonem i widokiem na morze. My akurat mieliśmy balkon z widokiem na ogród, ale też fajnie i cicho. Bardzo fajna, cicha i spokojna plaża na dole.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Półwysep Sorrentyński