Pensylwania Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra lokalizacja. Czysty przyjemny pokój. Bardzo pomocna obsługa. Polecam. ”

• „Polożenie rewelacyjne wokół pola i farmy Amiszow. Możliwość sniadania w restauracji obok prowadzonej przez Amiszów- ciekawe doświadczenie . W przypadku późnego przyjazdu klucze odbiera sie ze skrzyneczki po kontakcie telefonicznym. Cisza i spokój. ”

• „Cena w sumie niska...”

• „Bardzo dobra lokalizacja , duży, czysty i wygodny pokój.”

• „Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. ”

• „Obiekt był w trakcie remontu, nie byliśmy poinformowani. Byc może po zmianach obiekt będzie miał świetny klimat. Personel fantastyczny, otrzymaliśmy bonusowo drinki w barze (bardzo miłym). Lokalizacja za hipermarketem nieco depresyjna.”

• „Jakość adekwatna do ceny. W pobliżu sklep, duży parking. Spokojna i cicha okolica. Wifi działało bardzo sprawnie.”

• „Czysty, schludny motel. Dobra obsługa. Darmowy, duży parking”

• „+ bardzo przyjazny personel, + rewelacyjna lokalizacja, 5 minut na piechotę od historycznego centrum miasta, + bardzo wygodne łóżka, + 'happy-hour' każdego wieczoru, + przyjemna część wspólna na dole hostelu.”

• „Pokoje bardzo duże, czyste, posiadające ekspres do kawy oraz lusterko z podświetleniem (+ od kobiet). Łazienka czysta, hotel warty polecenia. Hotel oferuje bezpłatną podróż busem do centrum po umówieniu się w recepcji.”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Pensylwania