Pensylwania Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wygodne łóżko”

• „Cisza i spokojna okolica. Motel rodzinny. Czuliśmy się bardzo dobrze. Przyzwoity internet. Pokoje może nie nowe ale bardzo czyste. Rejon zamieszkały przez Amiszów. Polecam. Idealne miejsce po trasie Philadelphia Waszyngton. Dodatkowo omija się płatne autostrady i mosty pomiędzy Phila i Waszyngtonem.”

• „Lokalizacja 10/10”

• „komfort pokoju hotelowego - duży przestronny pokój”

• „Super hostel :) dostęp do kuchni i wszyskich sprzętów jak najbardziej na plus, w hostelu jest żelazko i deska do prasowania a nawet waga :D Bardzo przyjazna obsługa :D niestety brak wentylacji hostelu powoduje nieprzyjemny zapach w całym obiekcie :/ klimatyzacja jak najbardziej działa, ale brak możliwości otworzenia okien i brak jakiejkolwiek wentylacji nie poprawia jakości powietrza w obiekcie”

• „Personel bardzo pomocny. Śniadanie takie jakiego oczekiwałam. Łazienka czysta i dobrze wyposażona.”

• „Smaczne, urozmaicone śniadania. Pokój wygodny, przestronny. Blisko centrum miasta i w miarę blisko muzeów.”

• „Przestronny pokój z widokiem na centrum miasta (w pokoju również kuchnia) w świetnej lokalizacji pod kątem turystycznym. Całkiem dobre śniadania jak na standard amerykański. Pomocny i miły personel. Na przywitanie darmowy drink co było całkiem miłe.”

• „Hotel nowy, czysto , świeżo , bardzo ładny wystrój .”

• „Czysto, blisko do sklepów, duża łazienka Hotel jest parterowy, pod samymi drzwiami można postawić samochód Darmowe miejsca parkingowe”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Pensylwania

na podstawie 2 583 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com