Perthshire Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• The Murray Park Hotel Ocena: 10,0

„Okolica obsługa kuchnia bar do lotniska ”

• „Urokliwe miejsce z pięknymi widokami. Ponadto bardzo czysty i nowoczesny wystrój pokoi. W recepcji polski akcent :)”

• Salutation Hotel Ocena: 5,0

„Śniadnia”

• „Dobra lokalizacja na trasie, w samym centrum miasteczka, ładne tereny wokół. Bardzo przyjazny personel.”

• The Red Brolly Inn Ocena: 6,2

„Mila obsluga”

• „Piękna lokalizacja, nad samym brzegiem jeziora”

• Fonab Castle Hotel Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, wspaniale zorganizowana obsługa, pyszne śniadania, restauracja - najlepsza w tym rejonie Szkocji, polecam gorąco.”

• New County Hotel Ocena: 10,0

„Przemiła i bardzo pomocna obsługa. Przestrzenny pokój z wygodnymi łóżkami. Duża łazienka z prysznicem rozsądnych rozmiarów. Okno zarówno w łazience jak i pokoju sypialnym. Stoliczek z krzesłem i czajnikiem zapewnił wygodne miejsce do pracy przy laptopie. Darmowe wi-fi było szybkie i podołało najważniejszym zadaniom.”

• Ben Lawers Hotel Ocena: 9,2

„Śniadanie bardzo smaczne i urozmaicone, kolacja wspaniała! Najlepsze "fish and chips" jakie jadłam w Szkocji. Okolica przecudna!! Pokoik malutki, ale czysty, bardzo wygodne łóżko! Gorąco polecam!!”

• Royal Dunkeld Hotel Ocena: 7,9

„Mieszkaliśmy w aneksie, co bardzo nam odpowiadało ze względu na łatwy dostęp do pokoju. Hotel jest położony w samym centrum Dunkeld - wszędzie było blisko. Nie ma problemów z parkowaniem - nasz samochód stał tuż pod naszym oknem. Personel hotelowy był bardzo miły i pomocny, śniadanie super i z doskonałą bardzo sprawną obsługą - żadnego czekania.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Perthshire

na podstawie 25 251 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com