Pest Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Skromne, ale smaczne śniadania w cenie, szybkie wifi, klub muzyczny na dole hostelu. Dla niektórych może to być wada.”

• „Bardzo zadowolona z hotelu, zostaliśmy powitani tortem i butelką szampana z okazji okrągłego nr rezerwacji, byliśmy miło zaskoczeni, obsługa przemiła, we wszystkim pomaga. Transfer z lotniska i na lotnisko nam zorganizowali, niczym nie musieliśmy się martwić. Śniadania z wielkim wyborem produktów, obsługa na bierząco dokłada tego czego brakuje. Nawet z tortem wyszła na śniadanie bo któryś z gości miał urodziny akurat, miło było. Pokoje duże, my mieliśmy z balkonem, bardzo czyste, w pokoju niczego nie brakowało. Wygodne łóżka i poduszki, komfort wysoki. Cicho nic z zew. nie słychać. Polecam, naprawdę żadnych negatywnych uwag. ”

• „bardzo dobra lokalizacja , dobra kuchnia polecam”

• Hotel Timon Ocena: 8,3

„Czysto, duża łazienka. Niedaleko na lotnisko.”

• „Obsługa na medal - panowie w recepcji supermili i pomocni. Wygodne łóżka, w pokoju także szafa, szafka nocna, stolik i krzesła. Choć może samo wnętrze nie robi piorunującego wrażenia, w obiekcie jest czysto, do dyspozycji całkiem nieźle wyposażona kuchnia (naczynia, sztućce, toster, piekarnik). Świetna lokalizacja!”

• Atlas City Hotel Ocena: 5,4

„śniadanie ok, blisko do metra, pomocny personel”

• City Hotel Unio Ocena: 7,1

„czysta pościel, dobry Wi-Fi, przepyszne śniadanie, miły personel.”

• Gold Hostel Ocena: 7,5

„dobra lokalizacja , spokój i cisza mimo bliskości głównych ulic , blisko do stacji metra, niedaleko piekarnia super wypieki polecam”

• DeeP Guest House Ocena: 8,8

„Lokalizacja w stosunku do ceny idealna. Personel bardzo przyjazny. Jeśli będę jeszcze kiedyś w Budapeszcie to tylko Deep Gues House :)”

• „Śniadania smaczne i różnorodne.Bardzo smaczne pieczywo.Pokoje czyste i schludne ,choć mieszkałyśmy w części niewyremontowanej.Piękny widok z okna na park.Spokój ,cisza.Chętnie tam powróciłabym.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Pest