Petra Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Anbat Midtown Hotel Ocena: 10,0

„Przestronny, czysty pokój z wielkim, bardzo wygodnym łóżkiem. Niezwykle pomocna i miła obsługa. Hotel prowadzi ojciec wraz z dwoma synami. Hotel położony jest w centrum miasta, skąd blisko do sklepów, restauracji czy kantoru. Dużym plusem jest darmowy transfer do Petry. Mile wspominam śniadania w formie szwedzkiego stołu z pięknym widokiem na miasto i góry. Poczęstunek gorącą herbatą po całym dniu zwiedzania był nieoceniony.”

• Petra Sella Hotel Ocena: 9,6

„Bardzo miła obsługa. Wysoki standard hotelu. Czystość ”

• Rocky Mountain Hotel Ocena: 10,0

„Dobry hotel położony na wzgórzu z pięknym widokiem na okolice. Pokoje w stylu beduinskim. Duża jadalnia w stylu beduinskim, dobre śniadanie. Przesympatyczna Pan właściciel. ”

• My Home Petra Ocena: 7,9

„Osoby pracujące w hotelu po prostu cudowne! Ciepłe i życzliwe oraz bardzo troskliwe. Czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Świetna lokalizacja blisko barów sklepów i tylko kawałek spacerkiem od Petry. ”

• Peace Way Hotel Ocena: 9,6

„Lokalizacja, standard , śniadanie ”

• Candles Hotel Ocena: 10,0

„Fantastyczna lokalizacja w centrum Petry. Pokój z widokiem na kamienne miasto. Życzliwy personel. Na powitanie zimny napój i ciasteczka. Pyszne i obfite śniadania.”

• „W trakcie kilkudniowego pobytu w Jordanii - na początku września 2018 r. - spędziłem dwie noce w tym hotelu, który był miłym zaskoczeniem i mogę go śmiało polecać każdemu, kto chce wypocząć i nabrać sił zarówno przed wyprawą do części historycznej Petry, jak i po samej wyprawie. Obsługa była pomocna, urozmajcone śniadania i smaczne. Pokoje w bardzo dobrym standardzie.”

• Al Nawatef Camp Ocena: 8,8

„Przyjazny personel, pyszne jedzenie.”

• Mussa Spring Hotel Ocena: 6,7

„Dobre śniadanie”

• Rafiki Hostel Ocena: 9,2

„Personel był bardzo przyjazny, osobom, które nie wykupiły śniadań oferowali wrzątek do herbaty. Super taras na dachu!!”

3 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Petra

na podstawie 53 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com

Petra – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie