Pfaffenwinkel Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Holl Ocena: 8,8

„Nowoczesna łazienka, śniadanie różnorodne.”

• Altenauer Dorfwirt Ocena: 10,0

„Przemiła obsługa i śliczne pokoje. Polecam!”

• „Śniadanie bez zastrzeżeń. Kapitalne bułeczki i precelki. Dobre miejsce wypadowe w Alpy w tym "zamek Disneya". Widoki na Alpy i Bawarię. Spokój i cisza zmącona tylko dzwoneczkami krów oraz pobekiwaniem pasących się w pobliżu kóz. Pokoje czyste, duże, schludne. Olbrzymia łazienka. Było WOW!!!.”

• „Bardzo pomocny właściciel dający z siebie wiele dla gości.”

• „Hotel utrzymany w charakterze bawarskim, regionalnym. Przyjemna atmosfera stworzona przez właściciela, urzekła mnie jadalnia zdobiona drewnem. Śniadanie obfite smaczne: masełko, twarożek wiejski, powidła, pieczywo fantastyczne. Personel dba o gości, dopytując czy jeszcze czegoś potrzebuję, może jeszcze filiżankę kawusi itd.”

• Bavaria Dream Hotel Ocena: 8,8

„basen, sauna, personel mówiący po polsku”

• „Wygodny hotel, świetna baza wypadowa do zwiedzania okolicznych zamków. Smaczne śniadanie. Polecam!”

• Hotel Blaue Traube Ocena: 10,0

„Bardzo dobry obiekt, oferujący czysty, komfortowy pokój z wszelkimi wygodami. Hotel zlokalizowany w bardzo ładnym mieście, które stanowi idealny punkt do zwiedzania zamku Neuschwanstein Ludwika II Bawarskiego, znajdującego się w Schwangau. Bardzo dobre, urozmaicone śniadania stanowią kolejny atut Hotelu Blaue Traube.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Pfaffenwinkel