Phang Nga Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Paradise KohYao Ocena: 9,6

„Lokalizacja - niewiarygodne widoki. Pokoje doskonale ulokowane na wzgorzu- z kazdego jest dlskonaly widok.”

• „Bardzo dobre śniadania Kilka smacznych i niedrogich restauracji w bliskiej odległości od hotelu Czysty basen z dwoma barami "wodnymi" Bardzo pomocny personel Dużo zajęć dodatkowych dla dzieci w klubiku Możliwość wypożyczenia rowerów ”

• Manathai Khao Lak Ocena: 7,5

„Lokalizacja”

• „Super klimat bungalow czysty,dobra lokalizacja ,tuż przy wodzie,pomocny personel,ja byłam zachwycona ”

• „Duzy pokoj siam style i duza funkcjonana lazienka, bardzo wygodne lozko, swietne wyposazenienie, balkon, przyjemne oswietlenie, dobre sniadania, niezbyt duza, ale ladna plaza . Wygodne lezaki, z materacem i przescieradlem. Hotel odpowiada cena do oferowanego komfortu. Okolica z pewnoscia nie jest zaciszna, ale daje to dostep do duzej liczby restauracji i masazy. ”

• „Wszystko dopracowane w najmniejszym detalu; spójna, magiczna koncepcja z pięknymi, drewnianymi zdobieniami i wszechobecnymi eterycznymi zapachami. Ośrodek jest rozległy, ale bardzo dobrze skomunikowany. Balkony z przepięknym widokiem są zabudowane, przez co bardzo intymne. Baseny klimatyczne, jeden z leżakami w postaci łódek i wodospadem, drugi typu infinity z bajkową panoramą. Jedzenie pyszne, zróżnicowane i z muzyką na żywo. Lobby piękne, a obsługa uśmiechnięta i pomocna. Cudowny wypoczynek i najurokliwszych hotel w jakim byłem.”

• Koyao Island Resort Ocena: 10,0

„rewelacja! nie ma się absolutnie do czego przyczepić. warto dopłacić do większego domku.”

• „Śniadania są znakomite. Pokoje bardzo komfortowe. Polecam bungalowy Zeavola - są położone bezpośrednio przy basenie. Przy basenie są prysznice i toalety. Internet jest dostępny na terenie całego ośrodka. Na terenie ośrodka można spotkać pięknego warana. Wieczorami po ścianach biegają jaszczurki a w powietrzu latają nietoperze. Cicho i spokojnie, więc jeżeli ktoś szuka miejsca imprezowego - to nie ten adres.”

• „Śniadania bardzo dobre i zróżnicowane (szwedzki bufet), na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo duży wybór świeżych owoców i soków samodzielnie z nich wyciskanych. Usytuowanie przy samiutkiej plaży. Personel bardzo przyjazny i pomocny.”

• Ayara Villas Ocena: 10,0

„Sniadanie wystarczajace , Na zyczenie jajka w kazdej postaci tz omlet , jjajecznica itd itp”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Phang Nga Province