Phang Nga Province Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobre śniadania Kilka smacznych i niedrogich restauracji w bliskiej odległości od hotelu Czysty basen z dwoma barami "wodnymi" Bardzo pomocny personel Dużo zajęć dodatkowych dla dzieci w klubiku Możliwość wypożyczenia rowerów ”

• „Pięknie położony resort otoczony ogrodem i palmami przy samej plaży. Basen bez krawędzi, zjeżdżalnia z widokiem na morze.”

• Koh Yao Yai Village Ocena: 10,0

„Cisza i spokój. Świetne miejsce na ucieczkę od życia codziennego, przemiła i pomocna obsługa hotelowa, czułyśmy się bardzo zaopiekowane. Basen z przepięknym widokiem, dobra kuchnia, rozmaite śniadania. Domki usytuowane w dobrej odległości od siebie, zapewniają kameralną atmosferę. Piękny wystrój domków, uroczy prysznic na zewnątrz. Nie chciało nam się wyjeżdżać! Na pewno tu wrócimy, byłyśmy 5 nocy a odpoczęłyśmy jak na miesięcznym urlopie. 12/10 ”

• Manathai Khao Lak Ocena: 7,5

„Lokalizacja”

• „Wszystko dopracowane w najmniejszym detalu; spójna, magiczna koncepcja z pięknymi, drewnianymi zdobieniami i wszechobecnymi eterycznymi zapachami. Ośrodek jest rozległy, ale bardzo dobrze skomunikowany. Balkony z przepięknym widokiem są zabudowane, przez co bardzo intymne. Baseny klimatyczne, jeden z leżakami w postaci łódek i wodospadem, drugi typu infinity z bajkową panoramą. Jedzenie pyszne, zróżnicowane i z muzyką na żywo. Lobby piękne, a obsługa uśmiechnięta i pomocna. Cudowny wypoczynek i najurokliwszych hotel w jakim byłem.”

• Koyao Island Resort Ocena: 10,0

„rewelacja! nie ma się absolutnie do czego przyczepić. warto dopłacić do większego domku.”

• „Piekne i czyste bungalwy w przepięknym ogrodzie bardzo miła, rodzinna atmosfera”

• „Taki mały raj. Piekny widok. Obiekt kameralny, cisza i spokój. Jedzenie smaczne. Przemila i pomocna obsługa. Przy hotelu punkt z możliwością wypożyczenia skuterów i dodatkowych atrakcji (skuter wodny, łódź, taxi). Jeden minus - plaza, po dopływie nie jest sprzątana”

• „Śniadania są znakomite. Pokoje bardzo komfortowe. Polecam bungalowy Zeavola - są położone bezpośrednio przy basenie. Przy basenie są prysznice i toalety. Internet jest dostępny na terenie całego ośrodka. Na terenie ośrodka można spotkać pięknego warana. Wieczorami po ścianach biegają jaszczurki a w powietrzu latają nietoperze. Cicho i spokojnie, więc jeżeli ktoś szuka miejsca imprezowego - to nie ten adres.”

• „Śniadania bardzo dobre i zróżnicowane (szwedzki bufet), na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo duży wybór świeżych owoców i soków samodzielnie z nich wyciskanych. Usytuowanie przy samiutkiej plaży. Personel bardzo przyjazny i pomocny.”

15 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Phang Nga Province

na podstawie 1 118 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com