Wyspy Phi Phi Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „--”

• „Lokalizacja, widok, balkon”

• Bay View Resort Ocena: 7,9

„Widok na morze i ogród cudowny , blisko centrum, mimo wszystko cicho.Personel pomocny i serdeczny.”

• Pak Klong Sea Side Ocena: 6,2

„Balkon był super.”

• The Cobble Beach Ocena: 2,9

„Basen maly ale z fajnym widokiem. Fajny widok na zatoke z górnych pięter hotelu.”

• „Wszystko ”

• Viking Nature Resort Ocena: 10,0

„Wystrój pokoju - faktycznie zbliżający do natury😀. Cudowny taras ze wspaniałym hamakami, na których można spędzać czas..... leżąc i rozkoszując się widokami na pobliską małą Phi Phi. Gorąco polecam.”

• „Odludna okolica.”

• Tohko Beach Resort Ocena: 10,0

„Resort jest totalnie odcięty od przepełnionej turystami wyspy, to idealne miesce jeśli chcesz odpocząć od cywilizacji i hałasu. Obsługa na najwyższym poziomie, czworonożni przyjaciele zawsze chętni do zabawy :) wyśmienite jedzenie zawsze świeże. Czysta woda i plaża. Widok z balkonu niezapomniany, na wschód słońca, domki przy samej plazy. Polecam!”

• „Witam w obiekcie podobała nam się piękna plaża oraz duży basen z widokiem na nią . Jeżeli chodzi o personel był bardzo pomocny i miły jak to u Tajów w naturze. Codziennie wymieniane duże ręczniki co jest plusem gdy chce się korzystać z największej atrakcji htelu basenu.”

1 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Wyspy Phi Phi

na podstawie 67 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com