Phnom Penh Municipality Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „wifi i śniadanie ”

• „Spędziłem w tym hotelu 2 tygodnie . Śniadania bardzo dobre, pokój czysty , obsługa wyśmienita, basen na dachu budynku, bardzo dobra lokalizacja . Następnym razem również zarezerwuję tam pokój :) Zdecydowanie polecam.”

• Okay Boutique Hotel Ocena: 9,2

„Hotel położony blisko Pałacu Królewskiego; bardzo urozmaicony wybór na śniadanie; rewelacyjny basen na dachu hotelu oraz widok na Phnom Penh;”

• „Smaczne śniadania w ogrodzie pełnym egzotycznych roślin nad basenem. Wspaniałe zorganizowana przestrzeń przy basenie. Bardzo miły i pomocny personel. Ogólnie wszystkim gorąco polecam ! To rewelacyjny hotel w sercu Phnom Penh.”

• „Śniadanie w formie bufetu; atrakcją jest basen na dachu hotelu; pokój niezbyt duży, komfortowy ale w dobrej cenie; hotel organizuje transfer z lotniska”

• „Lokalizacja hotelu w centrum, pomocny i przyjazny personel. Bardzo przyzwoity hotel, jak na kambodżańskie warunki. Wszystko zgodne z opisem. Internet całkiem dobry.”

• „Obiekt miał awarię systemu i ulokowano nas nie hostelu, a hotelu w tej samej cenie. Lokalizacja jest bardzo dobra - blisko restauracji i atrakcji.”

• Pho one Ocena: 8,3

„Przyjemny hotel prowadzony przez wietnamczykow”

• „Personel bardzo miły świetna lokalizacja i dość dobre śniadania.”

• „Lokalizacja”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Phnom Penh Municipality