Picos de Europa Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Miła obsługa, dobra i tania restauracja na dole, piękny widok z okna ”

• „Piekny widok z okna, dobra restauracja, miły personel”

• La Casona De Baró Ocena: 10,0

„Piękne położenie obiektu, wspaniała aranżacja wnętrz, kapitalna gościnność”

• Hotel Los Robles Ocena: 6,2

„Miły personel”

• „Bardzo dobra lokalizacja. Blisko zarówno do Cavadonga jak i Poncebos i inny atrakcji parku Pico de Europa. Wygodne łóżka. Restauracja na miejscu. Jednak nie korzystaliśmy z niej z uwagi na godziny serwowania posiłków. Ok 8 rano jak wyjeżdżaliśmy restauracja była zamknięta a wieczorem posiłki były serwowane dopiero po 21:15. Dla nas to zbyt późno.”

• „Śniadanie (bufet),lokalizacja - nie najbliżej do autobusu, ale łatwo trafić, restauracje w pobliżu.”

• „Pyszne śniadanie. Dostępna kuchnia - można ugotować własny posiłek, co dla amatorów pieszych wędrówek po górach może mieć znaczenie.”

• Posada Bistruey Ocena: 10,0

„Gospodyni była bardzo pomocna - pomogła nam zaplanować kilka ciekawych wycieczek. Widać, że prowadzi pensjonat z pasją i dużym zaangażowaniem. Bardzo ładny widok z okna. Szybki internet.”

• „Bardzo czysto. Wspaniały widok z okna o poranku. Wyśmienite śniadania. Gospodarze bardzo życzliwi i pracowici, a na dodatek częstowali własnym cydrem. Wszystko było perfekcyjne. Serdecznie polecam”

• „fantastyczne położenie i basen termalny”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Picos de Europa

na podstawie 10 617 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com