Pieria Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Achillion Ocena: 10,0

„Bardzo dogodna lokalizacja - blisko do autostrady, a tuż nad samym morzem - świetne miejsce na przerwę w podróży. Rewelacyjny widok z okna na Zatokę Tesalonicka. Pokój i łazienka czyste i funkcjonalne. Restauracja w hotelu - proste, bardzo smaczne posiłki - zarówno kolacja jak i sniadanie. Za tę cenę godne polecenia.”

• Panorama Hotel Ocena: 10,0

„Uprzejmy personel, czyste pokoje, bliskość plaży.”

• Hotel Milionis Ocena: 9,6

„Bardzo dobra lokalizacja. We wrześniu było cicho i spokojnie. Pokój wygodny chociaż skąpo wyposażony. Bezproblemowe formalności. Polecam.”

• Hotel Rodon Ocena: 7,5

„Miła obsługa apartamentu. Pokoje czyste i komfortowe. Miasteczko turystyczne. Tłumy w mieście i na plaży.”

• Gianna Rooms Ocena: 6,2

„czysto lózko wygodne”

• Kymata Ocena: 9,2

„Hotel położony w samym centrum, przy deptaku i knajpce z muzyką. Jeśli szukacie ciszy, to niekoniecznie:-) Wygodne pokoje, na plażę wychodzi się wprost z hotelu. Czysto. Wygodna łazienka. Byliśmy przejazdem 2 noce - podobało się. Nie ma opcji zaparkowania auta obok - hotel przy deptaku. Auto zaparkowaliśmy bez problemu ok. 500 m od hotelu, ale było to we wrześniu.”

• John & Eve Hotel Ocena: 9,0

„Duży taras, lokalizacja blisko plaży, mili i pomocni gospodarze, standard części ogólnodostępnej i pokoju.”

• Rea Hotel Ocena: 10,0

„Przepiekny hotel w bezpiecznej i cichej okolicy. Piekne pokoje, czyste. dzieki Hristosowi i Stelli Mozna poczuc sie jak w domu, z przyjaciolmi. Przemila atmosfera. Duza i czysta plaza, bardzo bezpieczna. Polecam !!!”

• Trantas Rooms Ocena: 10,0

„Wielkie wygodne łóżka przemili właściciele. Jak dla mnie to mógłbym zostać na dłużej”

• Platamon Centrale Ocena: 8,5

„Przyzwoite śniadania”