Pieria Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Dias Ocena: 10,0

„Hotel jest położony w dobrej lokalizacji, ponieważ jest cisza i można odpocząć. Do morza jest koło 5 minut pieszo. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona obsługą hotelu , która mówi też w języku polskim i zawsze służy pomocą :) Hotel jest bardzo czysty. Jestem bardzo zadowolona z pobytu i z przyjemnością wrócę tu ponownie!”

• Orfeas Blue Resort Ocena: 8,8

„Dobra lokalizacja, widok na plażę i Olimp, idealne miejsce na postój w dłuższej trasie”

• Olympion Melathron Ocena: 9,6

„Miły personel , czystość, blisko do plaży. Bardzo dobre śniadania i obiadokolacje.”

• „Łazienka nie nadaje się do normalnego użytkowania.”

• Amfion Ocena: 8,8

„Bardzo dobra lokalizacja, blisko morza, ale nie wśród hałaśliwych turystycznych alejek, czysto, pokoje z dużymi balkonami, smaczne kontynentalne śniadanie. Wysoki poziom hotelu, jak na nadmorską turystyczną miejscowość.”

• Olympos Hotel Ocena: 9,2

„- super widok na morze z niektórych pokojów,- - fajna, niezatłoczona plaża z drobnym żwirkiem po drugiej stronie ulicy - wystarczy ją tylko przejść, - uprzejmy personel”

• Hotel Mirto Ocena: 8,8

„Wraz z mężem jestesmy zadowoleni z wyjazdu. Hotel jest ładny, czysty i przytulny. Personel jest pomocny i każdy był bardzo miły. W cenę rezerwacji mieliśmy wliczone śniadanie i mimo że wychodzilismy o godzinie 6 rano ,gdy jeszcze nie było serwowane, personel przygotował nam posiłek. Równiez moglismy pozostawić walizki w hotelu na czas gdy szliśmy w góry. Okolica jest przepiękna i hotel jest usytuowany w idealnym miejscu. Pokoje czyste i ładne.”

• Hotel Livithra Ocena: 10,0

„B. mili gospodarze. ŚWIETNY basen. Spacerkiem do pięknego miejsca jakim jest knajpa w tunelu- rewelacja , jest tam też piękna plaża.Pozdrawimy Lukasa!”

• Korali Hotel Ocena: 9,2

„Hotel bardzo blisko plazy,możliwość korzystania za darmo z leżaków i parasoli,istnieje możliwość zamówienia napojów i drinków :)) Pomimo tego ze znajduje się na końcu miasta to i tak do sklepów i tawern bardzo blisko za to na plazy nie ma takiego tłumu turystów jak w centrum”

• Hotel Olympion Ocena: 7,5

„Po prostu hotel na trasie”

28 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Pieria

na podstawie 8 717 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com