Pieriga Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Doskonała lokalizacja! Przepyszna owsianka ”

• Kurshi Hotel & Spa Ocena: 10,0

„Bardzo przytulny hotel. Blisko do morza i pyszne śniadania. Polecam ”

• Mežupes Ocena: 9,6

„Czysto, komfortowo, miła właścicielka, przyjemna okolica, piękne klify w pobliżu”

• Hotel Jurmala Spa Ocena: 4,2

„Nic”

• Vanaga Ligzda Ocena: 8,3

„Czystosc i polozenie”

• Rūši Ocena: 6,0

„Lokalizacja na obrzeżach uzdrowiska.”

• Hotel Kaķis Ocena: 8,8

„bardzo ładna okolica, malutki i spokojny hotelik:) mojej córce najbardziej smakowały cukierki w pokoju a na śniadanie mleko z płatkami;)”

• Melnais Starkis Ocena: 8,3

„Bardzo dobre i urozmaicone śniadanie”

• „Obiekt położony jest w lesie, nad rzeką, od plaży około 2 km.Piękny dom z ogromnym tarasem, na jakim toczyło się całe nasze życie.Duża wygodna kuchnia wyposażona we wszystko niezbędne do gotowania.Kuchenka mikrofalowa,oraz płyta czteropalnikowa na gaz, toster.W domku jest kominek,a w pobliskiej szopie zapas drewna.Możliwość wypożyczenia rowerów-3 szt na stanie.Gospodarz bardzo wyrozumiały jeśli chodzi o zameldowanie.Przyjął nas o 2:00 w nocy. Na ogrodzonym terenie znajduje się boisko do siatkówki, hamak, miejsce na ognisko i grilla.Dwie furtki nad rzekę sprawiają, że w ułamek sekundy znajdujemy się w bajkowym lesie i nad rzeką.W większości okien znajdują się moskitiery.Jak na łotewskie klimaty standard wysoki.Z przyjemnością zjawimy się tam ponownie w przyszłym roku.”

• „Hotel i jego położenie SUPER. Był to nasz wyjazd z okazji 20-letniej rocznicy ślubu. Czuliśmy się dopieszczeni pod każdym względem. Widok z okna, plaża, leżaki - cudowne, wygodne. Muzyka, którą było wszędzie słychać bardzo przyjemnie umilała nasz pobyt. Bardzo miły personel, szczególnie Panie sprzątające, pomagające podczas śniadania.”

27 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Pieriga

na podstawie 6 339 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com