Pinzgau Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „pokoje przestronne, czyste, z balkonikiem. parking darmowy”

• „Wszystko było na najwyższym poziomie.Dziekuje za możliwość przenocowania w tak dobrym i spełniającym wszystkie wymagania hotelu.Pozdrawiam ”

• Hotel Traube Ocena: 10,0

„Bardzo miła i uprzejma obsługa. Doskonały kontakt. ”

• „Nowy obiekt z dużym parkingiem, dobra lokalizacja. Godziny zameldowania możliwe do ustalenia indywidualnie wg potrzeb. Bardzo dobre śniadania. Polecam omleta z boczkiem i serem z gorącej płyty. Kucharz nawet "mówi" po polsku :-)”

• Hotel Lintner Ocena: 5,0

„Uprzejmi właściciele mówiący po angielsku. Blisko do centrum Lofer. Właściciele udostępnili nam żelazko i deskę do prasowania. Ładny budynek z zewnątrz, duży parking. W ramach pobytu otrzymaliśmy karty turysty dające darmowy dostęp do lokalnych atrakcji (kolejka górska, basen, autobus etc.). Do śniadania kawa, herbata i jajko na życzenie.”

• Haus Brunhilde Ocena: 8,3

„Dobre miejsce, aby zatrzymać się i odpocząć przed trasą do Großglockner. Śniadanko, kawka i w drogę!”

• Hotel Valerie Ocena: 8,3

„Dobre śniadania, miła obsługa, bardzo dobra lokalizacja w samym centrum Hinterglemm. Perfekcyjnie czysto.”

• „Tosty na śniadanie :)”

• Hotel Post Fusch Ocena: 9,6

„Wspaniały obiekt niedaleko wjazdu na Grossglockner. Motocykliści mile widziani. Pensjonat prowadzony przez Polaków. Polecam gulasz i wiener schitzel w restauracji. Pyszne piwo!!! :-)”

• „Hotel nie wywołuje przysłowiowego Wow! Ale jest czysty schludny i zadbany”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Pinzgau

na podstawie 22 302 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com