2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Pinzgau Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Doskonałe położenie w spokojnej części Kaprun. Strefa jest atutem dla aktywnych turystów.”

• Tischlerwirt Ocena: 9

„Czysto, ładnie, wszystko co potrzeba jest na miejscu. Miły i pomocny gospodarz. Polecam.”

• Casa Montana Ocena: 10

„Byłem już drugi raz w tym roku i drugi raz wszystko było ok. Pozdrawiam serdecznie Panią właścicielkę i do zobaczenia w przyszłym roku.”

• Simone's Platzerl Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa. Czysto. Duży parking. Karty wejsciowe do ThauernSpa dla gości to świetna sprawa.”

• Pension Grubhof Ocena: 10

„Poranny widok zapiera dech. Przemiła właścicielka. Kuchnia w pełni wyposażona. Byliśmy grupą 7 osobową i nie było z niczym problemy. Polecamy gorąco”

• „Super lokalizacja ale przy głównej drodze. 15min do kaprun 30min do wagrain i 45min do flachau. Śniadania Super. Polecam. Obsługa idealna. Parki g przy pensjonacie.”

• „Położenie”

• Pension Heidi Ocena: 10

„Lokalizacja i pyszne śniadanie. Czystość”

• „Bardzo dobre jedzenie. Dwa razy w tygodniu szwedzki stół z tematycznym menu. W pozostałe dni potrawy wybierane z karty. Restauracja gdzie serwowane są posiłki położona jest w hotelu Klockerhaus około 50m od pensjonatu. Około 20-30m od pensjonatu przystanek skibusa, który dowozi narciarzy do Hochkrimml lub Konigsleiten. W pensjonacie bardzo ciepło i czysto. Sama miejscowość Krimml bardzo urokliwa. Warto poświęcić 2-3h i wybrać się na wodospad. Bardzo piękne miejsce.”

• Pension Patricia Ocena: 9

„były naprawdę dobre”