Góry Pirin Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Mario Hotel & Complex Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja w samym centrum, pokój z widokiem na główną ulicę, pyszne śniadanie i kawa, taras, lodówka, przemili ludzie, można zostawić auto pod budynkiem. Sklep i restauracja w tym samym budynku.”

• „Znakomity stosunek jakości do ceny. Miły i pomocny personel. Możliwość skorzystania z Centrum SPA w cenie pokoju. Otrzymałem więcej niż sięspodziewałem, tj. apartament z pięknem widokiem na góry i okolicę. Smaczne jedzenie, wygodne spanie i parking w cenie.”

• „Wystrój z wykorzystaniem drewnianych elementów. Przyjemne SPA - szczególnie leżaki z masażem. Przestronny pokój. Lokalizacja blisko centrum. Smaczne śniadania w restauracji z pięknym widokiem na góry. Taras w pokoju z widokiem na góry Pirin. Cudowna lokalizacja, żeby przekonać się, że Bułgaria to coś więcej niż wybrzeże. Dobra lokalizacja na wycieczki górskie. ”

• Elli Greco Hotel Ocena: 10,0

„Уютно ”

• „Wszystko mi się podobało! Cudowna miejscowość, niesamowity klimat. Apartament wspaniale wyposażony, a właściciel przesympatyczny. Jedzenie w restauracji właściciela (-10% dla gości hotelu) na bardzo dobrym poziomie. Jeżeli ktoś chce poczuć klimat Bułgarii i spróbować dobrego lokalnego jedzenia z pysznym młodym domowym winem... to jest idealna opcja!”

• „Bardzo podobał nam się pokój i styl, w którym został urządzony. Otrzymaliśmy kwaterę lepszą niż zamawialiśmy. Miła obsługa i bardzo dobre jedzenie.”

• „Przepiękna okolica, kameralne miejsce, pomocny gospodarz - czegóż chcieć więcej? :-)”

• Redenka Holiday Club Ocena: 10,0

„Obiekt położony w bliskiej odległości od gór, ale żeby dojechać trzeba mieć samochód. Latem jest to super miejsce dla rodzin z dziećmi: basen z brodzikiem, plac zabaw, boiska itp. Dorośli też znajdą coś dla siebie: - masaże (polecam!), - siłownia, - sauny, spa. Urozmaicone śniadanie w formie bufetu. Na miejscu lepiej mieć lokalną walutę ;) . Na miejscu jest restauracja serwująca lokalne potrawy i dobre lokalne wino.”

• Chavkova house Ocena: 9,6

„Wyjątkowe miejsce. Właściciele obiektu sami zajmują się wszystkim. Bardzo sympatyczni i uczynni ludzie. Miejsce do którego chętnie się wraca”

• „Garaż podziemny na motocykle/auto Warto o tym wspomnieć bo Hotel wokół siebie ich praktycznie nie posiada - miejscowość jest położona w trudnym terenie i dojazd do wszelkich Hoteli jest utrudniony. Personel jest gotowy do wszelkiej pomocy”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Góry Pirin