Pirineo Catalán Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Alberg Les Daines Ocena: 5,0

„Śniadanie pyszne. ”

• Hotel La Glorieta Ocena: 7,5

„Czyste pokoje. Wygodne łóżka . Dla przenocowania to idealne rozwiązanie. Miła obsługa ( jako ciekawostkę powiem że ja zero po hiszpańsku, Pani z recepcji zero po angielsku więc spokojnie dogadaliśmy się po....rosyjsku 😁😁”

• Hotel Gran Sol Ocena: 9,6

„Bardzo fajny hotel i przemili właściciele. Bardzo blisko centrum uroczego miasteczka ”

• Casa Carlota Ocena: 10,0

„Miejsce, właściciele, spokój, posiłki, czystość i przytulność obiektu. ”

• Hotel Saurat Ocena: 8,3

„Doskonała lokalizacja hotelu, miejsce z duszą - obiekt istnieje od ponad 100 lat. Tuż koło hotelowej restauracji płynie strumyk, umila jedzenie.”

• Hotel Garona Ocena: 9,6

„Śniadania bardzo dobre, przemiły personel, pieknie połozony hotel, cudowna okolica, cudowny widok z okna, okolica niesamowita, przedłużyliśmy swój pobyt o jeden dzień, polecam bardzo...”

• Alberg la Valira Ocena: 10,0

„Pieknie polozony”

• Hotel Puig Francó Ocena: 9,6

„Pokoje i łazienki są niesamowicie urządzone.”

• „Wspaniałe miejsce, duży basen, obok cudowna górska rzeka (można się kąpać). Fajne miejsce wypadowe do zwiedzania okolicy (Barcelona, Girona, miejscowości na Costa brava). Siedlisko w górach, co to daje poczucie spokoju i relaksu od wcześniej zwiedzanych, przeważnie tłocznych miejsc.”

• Cal Sodhi Ocena: 10,0

„Piękne miejsce ze wszystkimi udogodnieniami na zewnątrz (basen, grill, bania, meble ogrodowe, oświetlenie, samodzielne miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu) i wewnątrz (doskonale wyposażona otwarta kuchnia m.in. zmywarka wraz z tabletkami, talerze, garnki, patelnie, szkło, serwetki itp., Każda sypialnia z szafą i własną łazienką, a salon z dużym stołem, ławą i wygodnymi kanapami. TV, pralnia itp.) Wszystko to w doskonałym stylu, poczuciu piękna i dobrego smaku, z artystycznym sznytem. Widok na zewnątrz zapiera dech w piersiach. Gospodarze bardzo mili, życzliwi i przyjaźni.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Pirineo Catalán

na podstawie 24 496 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com