Pismo Beach i okolice Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Shore Cliff Hotel Ocena: 9,2

„Wygodne łóżko, czystość, bliskość plaży, fantastyczny widok”

• Motel 6 Pismo Beach Ocena: 4,2

„Nic”

• „Lokalizacja, szybki internet, kameralny klimat”

• The Palomar Inn Ocena: 7,5

„Czystość, stosunek jakości do ceny ”

• „Chyba najlepsze miejsce na nocleg w Pismo Beach (a byłem już drugi raz). Hotel przy pięknej plaży z widokiem na Pacyfik. Bardzo czysto, przestronnie i komfortowo. Szybki internet, miła obsługa, blisko świetna cukiernio-kawiarnia, BBQ itp. W Pismo jest też bardzo dobry Premium Outlet.”

• „Doskonałe miejsce na nocleg w Pismo Beach. Hotel przy samej plaży. Czysto, przestronnie, komfortowo, szybki internet.”

• Shore Cliff Hotel Ocena: 9,6

„Piękne położenie na klifie w Pismo Beache z niesamowitym widokiem na ocean. Bardzo ładne super komfortowe pokoje i świetna łazienka, bezpłatny parking i świetna obsługa. Dobre śniadanie i fantastyczny basen, w pokoju szlafroki. Wszędzie wokół pelikany jak w Polsce gołębie :) Na wyposażeniu pokoju lornetka do obserwacji ptaków. Obok hotelu wspaniała restauracja, polecam.”

• „Lokalizacja na klifie, z pięknym widokiem na ocean z naszego apartamentu. Pokoje jasne, stylizowane w nadmorskim klimacie o bardzo dobrym standardzie. Śniadania urozmaicone. Możliwość bezpośredniego zejścia do plaży. Polecam hotel na kilka dni odpoczynku.”

• „Dobrze usytuowany.”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Pismo Beach i okolice