Dolina Pitz Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Pension Alpin Ocena: 10,0

„Lokalizacja. Świetna i miła obsługa. Piękne widoki.”

• Pension Alpin Ocena: 10,0

„Funkcjonalność apartamentu.”

• Hotel Sportalm Ocena: 9,6

„Pobyt w hotelu był bardzo udany , obsługa hotelu bardzo miła i profesjonalna , posiłki wyśmienite i urozmaicone . Bufet deserowy coś przepysznego. Ogólnie bardzo fajny rodzinny hotel. Polecam”

• Hotel Sportalm Ocena: 10,0

„Kuchnia rewelacyjna , personel uprzejmy , kompetentny zawsze do dyspozycji gości . Ogólnie atmosfera w hotelu bardzo rodzinna . Serdecznie polecam”

• Haus Schuler 135W Ocena: 10,0

„Miły gospodarz, świetny apartament, blisko skibus.”

• „Świetna lokalizacja pod kątem nart. Przyjemnie czysto, smacznie😊”

• „sniadania bardzo smaczne, a lozka bardzo wygodne. trudno znalezc jakas niedogodnosc”

• „Wspaniały, czysty, komfortowy hotel. Godny polecenia. Podróż nam się przedłużyła, pomimo bariery językowej przyjęto nasz przyjazd po godzinie ustalonej w rezerwacji. Umożliwiono nam także skorzystanie z baru, pomimo późnej pory. Pokoje przestronne i bardzo dobrze wyposażone. Śniadanie kompletne, wszystko było, na ciepło i na zimno, napoje bieżąco uzupełniane. Obsługa przyjaźnie nastawiona, reagująca natychmiast. Zdecydowanie GODNY POLECENIA. Dobrze nam tam było, jeśli ktokolwiek się jeszcze waha, niech się decyduje. SUPER!”

• „Śniadania do przyjecia, bardzo dobre obiadokolacje, co ratowało pobyt jednkże podawne dośc poźno. Nochyba że ktoś ubi na sposób poludniowy jadać kilka dań ok. 20-ej”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Dolina Pitz

na podstawie 2 347 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com