Dolina Pitz Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Sportalm Ocena: 9,6

„Pobyt w hotelu był bardzo udany , obsługa hotelu bardzo miła i profesjonalna , posiłki wyśmienite i urozmaicone . Bufet deserowy coś przepysznego. Ogólnie bardzo fajny rodzinny hotel. Polecam”

• Hotel Sportalm Ocena: 10,0

„Kuchnia rewelacyjna , personel uprzejmy , kompetentny zawsze do dyspozycji gości . Ogólnie atmosfera w hotelu bardzo rodzinna . Serdecznie polecam”

• Haus Schuler 135W Ocena: 10,0

„Miły gospodarz, świetny apartament, blisko skibus.”

• „Świetna lokalizacja pod kątem nart. Przyjemnie czysto, smacznie😊”

• Tieflehner Hof Ocena: 8,3

„Bardzo dobra lokalizacja.Właściciele niezwykle uprzejmi i pomocni.B. dobra kuchnia i strefa wellness.”

• „sniadania bardzo smaczne, a lozka bardzo wygodne. trudno znalezc jakas niedogodnosc”

• Hotel Möderle Ocena: 8,8

„Bardzo dobre i urozmaicone jedzenie. Dotyczyło to zarówno śniadania jak i kolacji. Na sniadaniu były świeże owoce jak maliny, truskawki, arbuzy, ananasy. Wieczorem wybór przystawek i sałatek był bardzo duży, co idealnie dopełniało dania główne.”

• „Wspaniały, czysty, komfortowy hotel. Godny polecenia. Podróż nam się przedłużyła, pomimo bariery językowej przyjęto nasz przyjazd po godzinie ustalonej w rezerwacji. Umożliwiono nam także skorzystanie z baru, pomimo późnej pory. Pokoje przestronne i bardzo dobrze wyposażone. Śniadanie kompletne, wszystko było, na ciepło i na zimno, napoje bieżąco uzupełniane. Obsługa przyjaźnie nastawiona, reagująca natychmiast. Zdecydowanie GODNY POLECENIA. Dobrze nam tam było, jeśli ktokolwiek się jeszcze waha, niech się decyduje. SUPER!”

• „Śniadania do przyjecia, bardzo dobre obiadokolacje, co ratowało pobyt jednkże podawne dośc poźno. Nochyba że ktoś ubi na sposób poludniowy jadać kilka dań ok. 20-ej”

28 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Dolina Pitz

na podstawie 3 070 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com