Plan de Corones Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Miła obsługa. Podczas deszczu zaproponowano mi garaż na motor bezpłatnie. Śniadanie w formie bufetu - smaczne. ”

• Hotel Andreas Hofer Ocena: 7,9

„Obsługa miła ”

• Hotel Amaten Ocena: 10,0

„ŚNIADANIA SUPER,ŁÓŻKA WYGODNE,PIĘKNE WIDOKI NA GORY”

• Hotel Amaten Ocena: 9,2

„Super widok na dolinę”

• Residence Iris Ocena: 9,6

„Wspaniali gospodarze, pomocni, bezproblemowi i bardzo sympatyczni. Dowozy pod wyciąg i z powrotem bez najmniejszych kłopotów, kiedy potrzebowaliśmy. Mieszkanie duże, przestronne, urządzone z gustem. Kuchnia dobrze wyposażona. Sypialnie wygodne. Dostęp nieograniczony w wyznaczonych godzinach do sauny, która była w osobnym budynku (o tym nie wiedzieliśmy). Na piechotę do sklepu spożywczego wycieczki nie polecamy.”

• „Obsługa super.Posiłki bardzo dobre”

• Hotel B&B Feldmessner Ocena: 10,0

„Jakość śniadań.”

• Aparthotel Panorama Ocena: 9,6

„zakwaterowanie zgodne z ofertą, przestronny czysty apartament, wyposażona kuchnia, balkon i widok na góry. Śniadania b dobre, choc codzinnie serwowane to samo (wedliny, jajka, musli, ciasta, swieze owoce) i brakowało np serów typu ricotta. Bylismy z malutkim dzieckiem i zastalismy na miejscu przygotowane lozeczko z posciela, krzeselo do karmienia, rowniez w restauracji czekalo na nas krzeselko dla dziecka. Miejscowosc mala i male zaplecze restauracji. W wyzsze gory trzeba jechac ok 30-60min. Region organizuje mnostwo darmowych atrakcji typu via ferraty z przewodnikiem, jazda na rowerach, pieczenie chleba itp, otrzymalismy rowniez darmowe bilety na komunikacje czy basen w Bruneck. personel bardzo pomocny. Bardzo polecamy zakwaterowanie i chetnie tam wrocimy.”

• „Duży hotel z wieloma dodatkowymi atrakcjami (chętnie korzystaliśmy z basenu, kortu tenisowego, siłowni). Nasz pokój był duży i wygodny. Jedzenie bardzo smaczne, personel przesympatyczny (pozdrawiamy Rodolfo :-) ). Lokalizacja korzystna - blisko do wyciągu Olang, piramid di Terre, jeziora Braies (raju na ziemi) i wielu urokliwych miasteczek.”

• Hotel Hell Ocena: 8,8

„Pokój z balkonem, nominalnie trzyosobowy, wobec tego obszerny. Czysto i wygodnie. Winda spodoba się przyjeżdżającym z bagażami. Spory garaż na zapleczu. Dobre położenie w centrum miasteczka. W hotelu restauracja że smacznym jedzeniem. Świetne śniadanie, ogromny wybór wędlin, doskonałej jakości produkty. Porządny internet. W recepcji, jak to w Südtirol, niemiecki, włoski, angielski, razem albo osobno.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Plan de Corones

na podstawie 8 461 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com