3. Област Плевен отзиви за хотели
Област Плевен Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Floral Boutique Hotel Оценка от отзивите: 10

„Хотелът е на 5 минути от центъра на града. В стаите е топло и чисто. Посрещнаха ни и ни изпратиха с усмивка. БЛАГОДАРИМ ВИ!“

• Хотел Театъръ Оценка от отзивите: 10

„Топ локация! Вежлив и усмихнат персонал!Широка стая и много, много чисто!Когато сме в Плевен, задължително,и само при вас!“

• Хотел Вила Кайлъка Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше повече от идеално, не ни се тръгваше от това място.“

• Комплекс Приятели Оценка от отзивите: 8

„Закуската беше добра,но за болни хора както моят случай не е разрешено да влизат в заведението,а изнасянето на храна е забранено.Трябва да се променят някои правила спрямо болните!“

• Provans famili hotel Оценка от отзивите: 8

„Закуска не се предлага, но не ни е била необходима. Всичко си беше идеално.“

• Hotel Splendid Оценка от отзивите: 6

„Хотелът се намира над заведение, в центъра на Плевен. Местоположението е удобно и комуникативно.“

• Stenso Rooms Оценка от отзивите: 9

„Беше доста чисто, тихо и удобно.“

• Diplomat Plaza Hotel & Resort Оценка от отзивите: 10

„Персоналът беше много любезен, хотелът е много чист, уютен и всичко е точно на мястото си, за да се чувстват гостите фантастично.“

• Хотел Ростов Оценка от отзивите: 10

„Отлично местоположение. Спокойствие. Чиста и отоплена стая, удобно легло, добра закуска, любезен персонал.“

• Парк Хотел Кайлъка Оценка от отзивите: 10

„Обслужването и храната в ресторанта бяха отлични. Много интересни ястия и вина, от малки винарни, който не сме срещали до сега. Стаите са чисти, просторни и тихи. Района около хотела е перфектен за разходки и спорт.“

10-те най-добри хотела в Област Плевен

въз основа на 8 439 отзива за хотели на Booking.com