Park Narodowy Jezior Plitwickich Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• House Petkovic Ocena: 8,3

„Mili pomocni gospodarze.”

• Hotel Macola Ocena: 8,3

„W moim odczuciu hotel spełniający wszystkie oczekiwania. Ładny, dobrze wyposażony pokój, miła obsługa. śniadanie obfite, w naszym przypadku były zarówno pomidory, jak i duży wybór owoców. Miła restauracja z dużym tarasem, świetna obsługa, pani kelnerka doradziła nam wybór dań i trafiła w 10. Wszystko smaczne i świeże.Hotel posiada bezpośrednie zejście do marketu, więc przy okazji można zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy. Czysto, cicho. Mieliśmy pokój z balkonem z widokiem na miasto.Jako hotel tranzytowy wydaje się być wprost idealny.”

• Rooms Vuk Ocena: 10,0

„Dobre miejsce na przerwę w podróży na chorwackie wybrzeże i zwiedzanie Plitvickich jezior.Do wejść zaledwie 5-10 min jazdy samochodem.”

• „Cena, bardzo sympatyczna właścicielka. Bezproblemowy parking oraz zakwaterowanie.”

• Vila Vuk Ocena: 10,0

„Pani Olivia to wspaniala kobieta.pokoje czyste zadbane.wszystko na plus.polecam.”

• „dobre śniadania , długo otwarta restauracja z miłą obsługą i dobrym jedzeniem”

• Hotel Bellevue Ocena: 9,2

„Komfortowy, czysty pokój z wygodnymi łóżkami. Smaczne śniadanie z dobrą kawą, niestety brak warzyw. Znakomite położenie hotelu dla zwiedzających Plitwickie Jeziora, ok. 200 m do wejścia nr 2. Na plus darmowy parking i możliwość przedłużenia biletu na drugi dzień zwiedzania. Bardzo miła i uczynna obsługa. Doskonałe miejsce na odpoczynek w drodze do i z Chorwacji. Polecamy.”

• House Stefanac Ocena: 9,2

„Bardzo ale to bardzo sympatyczna właścicielka. Przepiękne widoki. Super baza wypadowa do Parku Plitvickich Jezior.”

• „przytulny pokój, niedaleko do jezior, spełnia wymagania.”

• Guest house Leka Ocena: 7,9

„Bardzo dobra lokalizacja do Jezior Plitwickich, parking bezpośrednio pod domem, bardzo miły właściciel.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Park Narodowy Jezior Plitwickich

na podstawie 57 555 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com