Płowdiw Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel Filipopolis Ocena: 8,8

„Dobra lokalizacja. Duży pokój z wygodnym łóżkiem. Wifi bez zastrzeżeń. Bezpiecznie. Czysto w pokoju (gorzej w łazience).”

• Family Hotel Diana Ocena: 10,0

„Bardzo miła rodzinna atmosfera. Niezwykle pomocni właściciele ”

• Hotel Capri Ocena: 8,8

„Blisko do centrum, parking pod hotelem, duży przestronny pokój, klimatyzacja, wifi bez zarzutu, rezerwacje mieliśmy na jedna noc, ale zwiedzanie miasta nam się wydłużyło do wieczora, a wiec zostalismy w Płowdiwie i wróciliśmy na kolejna noc do tego samego hotelu :)”

• Plaza Hotel Ocena: 7,5

„Przyzwoity hotel. Dojazd do centrum taxi zamawianą przez personel. Klasyczne śniadanie kontynentalne. Czysto. Parking. Polecamy.”

• „Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa, mówiąca po angielsku. Pokoje z lodówką i klimatyzacją w Plovdiv mają znaczenie :). Bardzo smaczne śniadanie z dobrą kawą. Polecam!”

• Avion Hotel Ocena: 9,6

„Cudowny hotel. Czyściutko i miło. Jedyny minus jest taki ze na stronie podano informacje o istniejącym parkingu a takiego nie ma. Trzeba szukać wolnego miejsca na ulicy a tym łatwo wcale nie jest.”

• Alliance Hotel Ocena: 8,8

„Parking podziemny z windą, śniadanie z dużym wyborem dań. pokój obszerny. Gdy okazało się, że jest problem z klimą hotel zaproponował nam inny pokój - jeszcze większy, z sauną i jakuzzi, co było nam niepotrzebne ale bardzo miłe. Płowdiw wywarł na nas bardzo dobre wrażenie. Pewnie mało kto wie, że to miasto jest znacznie starsze od Rzymu.”

• Venis House Ocena: 10,0

„Przemiła obsługa. Przygotowane miejsce parkingowe specjalnie dla gości. Obsługa poinformowała gdzie można w pobliżu zjeść o późnej porze.”

• Belle Ville Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo dobra obsługa i dobre śniadania. Fajne patio.”

• The White House Ocena: 10,0

„Wszystko było w porządku.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Płowdiw

na podstawie 6 083 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com