Pobierowo i okolice Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Amber Park Ocena: 10,0

„Wspaniała obsługa,przepyszne jedzenie. Lokalizacja cicha i spokojna. Polecam serdecznie.”

• „Wszystko oceniam pozytywnie, ładny pokój, spoko basen, pyszne jedzonko, miła obsługa. Cisza i spokój, blisko do morza, troche dalej do centrum, ale bez przesady. Urokliwe i przytulnie, polecam ten ośrodek, bo mi się bardzo spodobał. ”

• Sunset Spa Ocena: 8,8

„Położenie obiektu!widok z jadalni na morze przepiękny!blisko do spacerów po plaży!Duży plus wszędzie blisko!Jedzenie ilość i jakość posiłków,super,pycha!obsługa miła,pomocna!czysto!panie w jadalni non stop zmieniały obrusy czy zabierały brudne talerze!Basen czy Sauny czyste i funkcjonalne!Pokoje funkcjonalne z balkonem wygodne poduszki i łóżko no i czyściutko!Byłem w kilku takich obiektach i ten odnośnie jedzenia czy położenia jest na 1 miejscu. Naprawdę godny polecenia!!!”

• Posejdon Ocena: 6,2

„Numerowane miejsca parkingowe”

• Baltic Inn Ocena: 7,5

„Śniadania smaczne i duży wybór”

• Willa Cicho Sza Ocena: 10,0

„W zasadzie wszystko nam się podobało, ładny pensjonat, personel pomocny, uśmiechnięty, śniadania smaczne. W pokojach czyściutko do morza niedaleko, do centrum także. We wrześniu w miasteczku cicho i spokojnie. Myślę, że jeszcze tutaj zawitamy.”

• Apartamenty Rybak 3 Ocena: 7,5

„Duży teren wokół obiektu i na miejscu parking dla samochodów. Atrakcją był smaczny winogron "prosto z krzaka". Wygodne łóżka a szczególnie poduszki z pianką. W czasie chłodnych dni działało ogrzewanie.”

• Bagińscy Spa Ocena: 8,1

„Wyżywienie na bardzo niskim pozimie.”

• Paradiso Park Ocena: 8,3

„Śniadania bardzo dobre.łóżka wygodne.”

• „Znakomite miejsce do wypoczynku! Świetny ogród z sauną, jacuzzi, placem zabaw. Bardzo duży, ogrodzony teren także dzieci mają się gdzie się podziać. Domki bez zarzutu, wyposażone w wszystko co potrzebne. Super zajęcia organizowane przez właścicieli, a sami właściciele to wzór do naśladowania - tak powinno się prowadzić ośrodek wypoczynkowy. Brawo!”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Pobierowo i okolice

na podstawie 10 099 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com