Podgorica County Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel Maria Ocena: 9,2

„Blisko do dentrum i dworca autobusowego. Uprzejmy i pomocny personel. Dobry internet. ”

• Hostel Old Town Ocena: 7,1

„Localisation, staff, environment. ”

• Hostel Nice Place Ocena: 10,0

„😊”

• Hotel Hemera Ocena: 10,0

„Piękne, romantyczne miejsce. Sufit z lustrami:) czysto, przestronnie. POLECAM:) samo centrum!”

• Friendly Apartment Ocena: 10,0

„Super kontakt z gospodarzem, bardzo pomocny, duży apartamenty dobrze wyposażona kuchnia ”

• Hostel Podgorica Ocena: 9,2

„Właściciel uprzejmy i pomocny. Duży asortyment w kuchni, bardzo dobra lokalizacja pomiedzy centrum a dworcem”

• „Parking,obsługa”

• Amor de Dios Ocena: 7,1

„Śniadanie było dla nas zaskoczeniem. Skromne, ale bardzo smaczne. Mimo, że przyjechaliśmy po północy, właściciel obiektu na nas czekał i dokonał wszelkich formalności związanych ze zgłoszeniem meldunkowym. Pomimo bardzo skromnych warunków, uprzejmość i dbałość również o innych gości hostelu jest na plus.”

• „Świetna obsługa i dobra lokalizacja hotelu Piękna panorama z Baru Sky szczegolnie wieczorem .”

• „Zostaliśmy mile przywitani i zaproszeni do recepcji. Pan który nas obsługiwał udzielił wielu cennych wskazówek, zaprowadził nas do pokoju, pytał o nasze potrzeby, zarekomendował jedzenie hotelowej restauracji które okazało się bardzo pyszne, (kotlet specjalność szefa kuchni). Apartament bardzo duży, przestronny, dzieciaki miały frajdę bo miały dużo miejsca. Pan który nas obsługiwał jest bardzo rozeznany i ma szeroką wiedzę na wiele tematów. W tym hotelu mieliśmy ósmą rocznicę ślubu, poinformowałem dyskretnie kelnera, który przygotował dla nas darmowe gofry w kształcie serc i wino przy świecach - bajka! Wszystko doskonale.”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Podgorica County

na podstawie 2 161 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com