Podgorica County Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel Maria Ocena: 9,2

„Blisko do dentrum i dworca autobusowego. Uprzejmy i pomocny personel. Dobry internet. ”

• Hotel Evropa Ocena: 8,3

„Bardzo pomocny i miły personel, zarowno w recepcji, jak i restauracji. Smaczne śniadanie. Bardzo blisko centrum. Pokoje czyste. Wokół cisza i spokój mimo niedalekiej odległości od dworca kolejowego i autobusowego. Doskonała meta na nocleg przed podróżą na wybrzeże Czarnogóry. ”

• Friendly Apartment Ocena: 10,0

„Super kontakt z gospodarzem, bardzo pomocny, duży apartamenty dobrze wyposażona kuchnia ”

• Amor de Dios Ocena: 8,8

„Spoko lokalizacja, blisko market i pociąg. ”

• „Parking,obsługa”

• „Świetna obsługa i dobra lokalizacja hotelu Piękna panorama z Baru Sky szczegolnie wieczorem .”

• „Zostaliśmy mile przywitani i zaproszeni do recepcji. Pan który nas obsługiwał udzielił wielu cennych wskazówek, zaprowadził nas do pokoju, pytał o nasze potrzeby, zarekomendował jedzenie hotelowej restauracji które okazało się bardzo pyszne, (kotlet specjalność szefa kuchni). Apartament bardzo duży, przestronny, dzieciaki miały frajdę bo miały dużo miejsca. Pan który nas obsługiwał jest bardzo rozeznany i ma szeroką wiedzę na wiele tematów. W tym hotelu mieliśmy ósmą rocznicę ślubu, poinformowałem dyskretnie kelnera, który przygotował dla nas darmowe gofry w kształcie serc i wino przy świecach - bajka! Wszystko doskonale.”

• Hostel Old Town Ocena: 6,2

„Pokój dwuosobowy z łóżkiem piętrowym - bardzo mały, ale jak na jedną noc wystarczający. Wspólna łazienka w porządku, bez rewelacji. Przy recepcji dystrybutor z wodą, dobre wifi.”

• Hostel AS Ocena: 5,0

„Dobra lokalizacja, blisko dworca kolejowego i autobusowego.”

• Hostel Izvor Ocena: 4,6

„Można tam trafić bez GPSa.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Podgorica County

na podstawie 4 971 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com