Mariborsko Pohorje Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Veter Ocena: 7,9

„Duży metraż. Czysta pościel. Wygodne łóżka. Fajna czysta łazienka. Parking pod hotelem. Świetna cena. ”

• Residence Meljska Ocena: 6,7

„Standard hotelu ”

• Hotel City Maribor Ocena: 5,0

„Okolica,widok Wyposażenie pokoi”

• Hotel Arena Annex Ocena: 9,6

„Bardzo duży balkon. Bardzo ładna łazienka. Duże i wygodne łóżko.”

• Hostel Pekarna Ocena: 9,6

„Około 10 minut spacerem od centrum Mariboru. Dogodny dojazd i parking bezpłatny na terenie. Tuż obok park z dużym placem zabaw. Nieco dalej kawiarnia, piekarnia, bistro, a w kolejnej przecznicy sklep samoobsługowy. Recepcja i części wspólne są ładnym spójnym projektem. Spodobała mi się aranżacja tego starego budynku. Jest winda. Obsługa miła i kontaktowa, w ostatniej chwili musiałem zmienić rezerwację telefonicznie, nie było z tym najmniejszego problemu. Pobyt dzieciaków do lat 4 za darmo, starszaki mają 50% rabatu. Zarezerwowany apartament dwupokojowy okazał się wzorcową jednostką jak w nowoczesnym akademiku [dwa pokoje typu twin, łazienka, aneks kuchenny]. Oczywiście jak to w hostelu sprzęty są proste, ale jest to wszystko spójne i estetyczne. Jest czysto i kolorowo. Na poddaszu słoneczny taras z leżakami. Obok recepcji bar i duża kuchnia, piętro wyżej wygodna czytelnia. W sąsiedztwie hostelu znajdują się alternatywne kluby i puby. Wygląda to interesująco. Podmiejskie kolejki, których tory znajdują się obok hostelu jeżdżą do późnego wieczora, w nocy jest spokojnie. Jak na standard hostelu śniadanie [w cenie] dobre, zarówno pieczywo i wybór dodatków jak i szeroka gama muesli.”

• Šiker B&B Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo sympatyczny hotel w pobliżu Mariboru. Znakomite miejsce na nocleg w drodze na południe Bałkanów. Bardzo eleganckie, nowoczesne pokoje. Wystarczająca ilość miejsca. Bardzo smaczne śniadanie. Ładna okolica - żałowałem, że mój pobyt trwał tylko jedną noc. Myślę, że warto byłoby zatrzymać się na nieco dłużej.”

• Hotel Leonardo Ocena: 10,0

„Kontakt z hotelem. Przyjechałam po godzinach pracy recepcji (zgłaszałam to w hotelu). Obsługa dzwoniła I czekała z pokojem.”

• Maribor INN Hotel Ocena: 9,6

„Fajny hotel w spokojnym miejscu Andrzej”

• „Bardzo dobre śniadanie. Smaczne i duży wybór. Nawet kawa akceptowalna. Łóżka wygodne, szkoda jednak, że połączone, choć wyraźnie prosiłam, żeby były osobne. Na szczęście znaleziono jeszcze jeden pokój z trrzma łóżkami”

• „Idealne miejsce na postój po drodze do Chorwacji!!!”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Mariborsko Pohorje